Daje do myślenia

Zły omen w dniu zaginięcia Iwony Wieczorek. Jej mama ujawnia

2022-12-27 7:51

Zaginięcie Iwony Wieczorek to jedna z najbardziej zagadkowych spraw ostatnich lat w Polsce. Przypominamy nieznany wątek z książki Janusza Szostaka "Co się stało z Iwoną Wieczorek?". O wszystkim opowiedziała mama zaginionej w 2010 roku kobiety.

- Nie mówiłam dotychczas nikomu o tym. Mieliśmy wtedy w pokoju takie duże drzewko, fikus benjamin. Był naprawdę duży, jak choinka. W dniu, gdy zaginęła Iwona, w czasie jednej nocy wszystkie liście z niego opadły. Wstaję rano, a tam pełno liści. Zaczęłam je zamiatać i sama siebie pytałam, co się stało. Umarło drzewo. Ja po prostu nie wiedziałam, co mam zrobić. I przez cały czas to drzewko gdzieś tam mi chodzi po głowie - ujawniła w książce Janusza Szostaka mama Iwony Wieczorek.

Przypomnijmy, że 18 grudnia 2018 roku, wznowiono poszukiwania Iwony Wieczorek. Funkcjonariusze nie zdradzają miejsca poszukiwań. Wiadomo tylko, że jest to obszar, który do tej pory nigdy nie był sprawdzany. Miejsce poszukiwań zostało wyznaczone na podstawie najnowszej opinii biegłego. Policja pomorska opublikowała film z poszukiwań.

Iwona Wieczorek zaginęła w nocy, z 16 na 17 lipca w 2010 roku w Gdańsku. Do dziś, mimo pracy policji, zaangażowaniu Krzysztofa Rutkowskiego i jasnowidza Jackowskiego, wciąż nie wiadomo co się z nią stało.

ZAGINIĘCIE IWONY WIECZOREK - NOWE FAKTY

W połowie grudnia policja zatrzymała dwie osoby w tej sprawie. Jedną z nich jest Paweł P., kolega zaginionej dziewczyny. Wiadomo, że mężczyzna usłyszał zarzut utrudniania śledztwa. Ponadto nie może opuszczać kraju i został objęty dozorem policyjnym. - Z uwagi na dobro prowadzonego postępowania na obecnym etapie nie udzielamy szczegółowych informacji, dotyczących przedstawionych zarzutów oraz wykonywanych i planowanych czynności procesowych - zaznaczyła prokuratura.

Jeśli chcecie dowiedzieć się, jakie tajemnice kryje śledztwo koniecznie przeczytajcie książkę Janusza Szostaka "Śledztwa Szostaka. Co się stało z Iwoną Wieczorek?". Książka ukazała się nakładem wydawnictwa HARDE.

Poszukiwania Iwony Wieczorek

i

Autor: MATERIAŁY PRASOWE Poszukiwania Iwony Wieczorek Link: https://vivelo.pl/co-sie-stalo-z-iwona-wieczorek-ksiazki

Zaginięciem Iwony Wieczorek żyła cała Polska. Co naprawdę się stało?

Posłuchaj audiobooka i poznaj kulisy śledztwa!

Listen on Spreaker.