ZOO w Gdańsku ponownie otwarte. Zobacz, jakie zmiany czekają zwiedzających [ZDJĘCIA]

2020-05-19 12:00

Zamknięte przez pandemię koronawirusa ZOO w Gdańsku zostało ponownie otwarte dla zwiedzających. Wszystkie osoby, które wybiorą się na spacer do Gdańskiego Ogrodu Zoologicznego, muszą spodziewać się zmian w obsłudze oraz w poruszaniu się.

Od wtorku (19 maja) Gdański Ogród Zoologiczny ponownie jest otwarty dla zwiedzających. Placówka czynna jest codziennie w godzinach 9.00 - 18.00, a zwiedzanie do 19.00. Wejść do ZOO mogą jedynie osoby, które wcześniej kupią bilet przez internet na stronie gdańskiego zoo TUTAJ oraz posiadacze „biletów na przyszłość” będących wsparciem ZOO w czasie pandemii.

Niezmiennie do odwiedzin bezpłatnych zapraszamy seniorów i dzieci do lat 3. Ze względu na konieczność uniknięcia zgromadzeń wejścia na karty (np. mieszkańca, turysty, dużej rodziny) nie są na razie honorowane. Na terenie ZOO jednocześnie może przebywać tylko 500 osób. Ze względów bezpieczeństwa nieczynne są: kasy biletowe, Małe ZOO, pawilony, kolejka Retro, Park Linowy i wypożyczalnia wózeczków.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express - KLIKNIJ TUTAJ!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE