19-latek i 18-latek nie żyją! Ich renault roztrzaskało się o drzewo [ZDJĘCIA]

i

Autor: KPP w Lpsku; Andrzej Lange/Super Express 19- i 18-latek zginęli w wypadku, do którego doszło w miejscowości Adamów pod Lipskiem w województwie mazowieckim

Tragedia w Mazowieckiem

19-latek i 18-latek nie żyją! Ich renault roztrzaskało się o drzewo [ZDJĘCIA]

2023-03-04 20:13

19- i 18-latek zginęli w wypadku, do którego doszło w miejscowości Adamów pod Lipskiem w województwie mazowieckim. Jak wstępnie informuje policja, w sobotę, 4 marca, przed godz. 17, nastolatkowie jechali renaultem clio, ale na łuku drogi samochód wypadł z trasy i uderzył w drzewo. 19-latak kierujący pojazdem i jego 18-letni pasażer zginęli na miejscu.

19- i 18-latek zginęli w wypadku pod Lipskim. Renault clio uderzyło w drzewo

19- i 18-latek - to ofiary śmiertelnego wypadku, do którego doszło w sobotę, 4 marca, w Adamowie pod Lipskiem. Przed godz. 17 ich renault clio jechało drogą powiatową nr 1919, ale na łuku wypadło z trasy i uderzyło w drzewo. Jak widać na zdjęciu udostępnionym przez miejscową policję, w tym czasie panowały trudne warunki drogowe. 19-letni kierowca pojazdu i jego 18-letni pasażer, prawdopodobnie mieszkańcy powiatu lipskiego, zginęli na miejscu. - Droga powiatowa nr 1919 jest zablokowana w obydwu kierunkach. Utrudnienia mogą potrwać około 2 h - informowała w komunikacie po godz. 18 Komenda Powiatowa Policji w Lipsku. Mundurowi nadal wyjaśniają szczegółowe przyczyny i okoliczności wypadku, co robią pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Lipsku.

Sonda
Co jeszcze można zrobić, by wypadków na polskich drogach było mniej?
Wypadek w tunelu Wisłostrady. Gigantyczne utrudnienia
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają