3-latek z urazem nogi trafił do szpitala. Wyszło na jaw, co robiła mu mamusia

i

Autor: Shutterstock

Potworne

3-latek z urazem nogi trafił do szpitala. Wyszło na jaw, co robiła mu mamusia

2023-09-14 10:37

W głowie się nie mieści, ile musiał wycierpieć zaledwie 3-letni chłopczyk. Malec trafił do szpitala z urazem nogi, ale wagę lekarza przyciągnęło coś jeszcze - ślady mogące świadczyć o przemocy. Sprawa trafiła na policję, a funkcjonariusze ustalili, że „mamusia” znęcała się nad 3-latkiem już od kilku miesięcy!

Legionowo. 24-latka znęcała się nad synkiem

Pod koniec sierpnia wyszło na jaw, jaki dramat rozgrywa się w jednej z legionowskich rodzin. We wtorek, 29 sierpnia, do policjantów z Legionowa dotarła informacja o możliwym znęcaniu się nad 3-letnim chłopczykiem. - Dziecko trafiło do szpitala z urazem nogi. Tam lekarz zauważyła, że chłopczyk ma ślady, które mogą świadczyć o znęcaniu się. O sytuacji poinformowani zostali mundurowi - przekazała kom. Justyna Stopińska.

Ustalenia śledczych oraz zgromadzony przez nich i zabezpieczony materiał dowodowy szokują. To najbliższa dziecku osoba - jego 24-matka - miała zgotować mu w domu piekło. Co więcej, dramat malca miał trwać już od kilku miesięcy.

Mieszkanka Legionowa aresztowana

Kobieta została zatrzymana, a następnie przewieziona do Prokuratury Rejonowej w Legionowie. Tam 24-latka usłyszała zarzut znęcania się nad osobą nieporadną z uwagi na jej wiek.

- Sąd na wniosek prokuratury i Policji zastosował wobec mieszkanki powiatu legionowskiego najsurowszy środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu. Grozi jej do 8 lat więzienia - poinformowała kom. Justyna Stopińska.

Dzięki godnej pochwały reakcji lekarza oraz szybkiej interwencji policji 3-letni chłopiec jest już bezpieczny. Śledztwo w tej sprawie prowadzi legionowska prokuratura.

3-latek z urazem nogi trafił do szpitala. Wyszło na jaw, co robiła mu mamusia

i

Autor: KPP w Legionowie 3-latek z urazem nogi trafił do szpitala. Wyszło na jaw, co robiła mu mamusia
Sonda
Czy kary za znęcanie się nad dziećmi powinny być wyższe?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany