7-latek pobity przez inne dzieci w Mławie! Czeka go długie leczenie. Jego matka twierdzi, że stoją za tym Ukraińcy

i

Autor: fujikama/cc0/Pixabay.com 7-latek z Mławy został pobity przez inne dzieci na jednym z placów zabaw. Doznał m.in. obrażeń głowy

Samosąd nad dzieckiem

7-latek pobity przez inne dzieci w Mławie! Czeka go długie leczenie. Stoją za tym Ukraińcy?

2022-09-08 12:03

7-latek z Mławy został pobity przez inne dzieci na jednym z placów zabaw. Jego mama twierdzi, że na osiedlu Sienkiewicza zaatakowała go grupa starszych chłopców z Ukrainy. Tamtejsza policja potwierdza, że poszkodowany został ranny w głowę i odniósł inne obrażenia, do których doszło prawdopodobnie w wyniku postrzelenia metalowymi kulkami z pistoletu.

7-latek pobity przez inne dzieci w Mławie! Czeka go długie leczenie. Stoją za tym Ukraińcy?

Policja w Mławie prowadzi czynności ws. pobicia 7-latka, do jakiego doszło na osiedlu Sienkiewicza w sobotę, 3 września, wieczorem. Mundurowi informują, że chłopiec został uderzony w głowę, a napastnicy prawdopodobnie strzelali do niego z zabawkowego pistoletu, w wyniku czego odniósł inne rany. Więcej kulis na temat zdarzenia zdradza w rozmowie z portalem Nasza Mława mama poszkodowanego. Kobieta twierdzi, że jej synka zaatakowało kilku chłopców narodowości ukraińskiej w wieku 10-11 lat, a dziecko zostało nie uderzone, a kopnięte w głowę. Agresorzy faktycznie mieli przy sobie pistolet, ale z metalowym kulkami, którymi strzelali w kierunku 7-latka z bliskiej odległości. Mieli też coś wykrzykiwać w jego kierunku. Napastników nie udało się jeszcze odnaleźć, tymczasem obrażenia chłopca okazały się poważne i czeka go dłuższe leczenie.

Czytaj też: Znaleźli auto i odciętą dłoń! Należała do 31-latka ze szpitala w Ostrowi Mazowieckiej

- Krzyś uskarża się na bóle głowy. Byliśmy u lekarza rodzinnego. Mamy skierowanie na oddział dziecięcy w Ciechanowie. Musimy się liczyć z tym, że syna zostawią na dalsze leczenie na oddziale - mówi portalowi Nasza Mława kobieta.

Sonda
Czy spotkaliście się z przemocą wśród nastolatków?
Cud na Targówku. Wstał z wózka inwalidzkiego, ukradł paczkę i odjechał
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają