AKTORZY ZATRZYMANI przez policję - Jakub W., Antoni K., Michał L. zatrzymani za posiadanie narkotyków VIDEO!

2011-03-23 22:33 atom|rem

Warszawska policja zatrzymała trzech młodych aktorów: Antoniego K. (22 l.), Michała L. (37 l.)  i Jakuba W. (28 l.). Jak donosi RMF FM, zatrzymani stawiali opór przy zatrzymaniu i mieli przy sobie narkotyki, cztery porcje marihuany. W czasie interwencji zatrzymani wybili palec jednemu z  funkcjonariuszy.

Stołeczna policja otrzymała doniesienie, że pijany mężczyzna próbuje zatrzymać jadace samochody. Na miejscu, okazało się, że sprawcami zamieszania są trzej młodzi polscy aktorzy.

W czasie zatrzymania doszło do szarpaniny, podczas, której awanturnicy zwichnęli palec policjantowi. W tym samym momencie Antoni K., Michał L. i Jakub W. wyrzucili torebkę, w której znajdowały się cztery porcje marihuany.

Antoni K. na widok policjantów zaczął rzucać niecenzuralnymi określeniami i stał się agresywny. Michał L. widząc złość kolegi ruszył mu na pomoc, w tym czasie Jakub W. próbował skorzystać z zamieszania i uciec. Z relacji policji wynika, że to on właśnie wyrzucił pudełeczko z narkotykami.

Jakub W. i Michał L. trafili do aresztu, a 22-letni Antoni K. do stołecznej izby wytrzeźwień. Za naruszenie nietykalności policjanta na służbie i posiadanie narkotyków grozi im 3 lata odsiadki.

(Źródło: www.policja.waw.pl)

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE