Szok!

Alarm w Piasecznie. Więzień pobił policjanta do nieprzytomności i uciekł sprzed sądu! [WIDEO]

2023-06-22 20:33

Pilna akcja policji w Piasecznie. W czwartek (22 czerwca) sprzed Sądu Rejonowego zbiegł więzień! Wcześniej pobił jednego z eskortujących go policjantów do nieprzytomności, a drugiemu uciekł. W całym mieście policja ogłosiła alarm, a za zbiegiem trwa obława. 36-latek był osadzony w zakładzie karnym w Grójcu. Jak do tego wszystkiego doszło?

Piaseczno. Więzień uciekł sprzed sądu. Trwa obława

Do incydentu doszło około godzin 11. - Doprowadzany do Sądu Rejonowego w Piasecznie z zakładu karnego w Grójcu mężczyzna zbiegł. W Piasecznie ogłoszono alarm, a na miejscu pracują policjanci z wydziału kontroli policji – poinformował w rozmowie z „Super Expressem” Rafał Jeżak z zespołu prasowego komendanta wojewódzkiego policji w Radomiu. Policjant zapewnia, że zbiegły więzień nie jest niebezpieczny.

Z nieoficjalnych ustaleń „SE” wynika, że do ucieczki doszło na placu sądu, gdy 36-latek oswobodził się z kajdanek i uderzył z wielką siłą konwojującego go policjanta. - Funkcjonariusz stracił przytomność – potwierdza Rafał Jeżak. Nie mamy dalszych informacji o jego stanie zdrowia.

AKTUALIZACJA, 20:31

W mediach społecznościowych pojawiło się nagranie ujawniające poszukiwanego mężczyznę, szarpiącego się z policjantami. Do tej pory mężczyzna jest poszukiwany. Z nieoficjalnych informacji dowiadujemy się, że poszukiwania są prowadzone głównie w lasach chojnowskich. 

Sonda
Czy uważasz, że praca w policji jest niebezpieczna?