Asfaltowanie ul. Sokratesa. Gigantyczne utrudnienia w długi weekend majowy

i

Autor: UM.WARSZAWA.PL Asfaltowanie ul. Sokratesa. Gigantyczne utrudnienia w długi weekend majowy

Asfaltowanie ul. Sokratesa. Gigantyczne utrudnienia w długi weekend majowy

2022-04-29 18:52

Drogowcy wykorzystują to, że wielkimi krokami zbliża się długi weekend majowy. Od 30 kwietnia do 4 maja zaplanowano układania ostatniej warstwy asfaltu na ul. Sokratesa. W tym czasie ulica nie będzie przejezdna. Dla kierowców wyznaczono objazdy. Zmienią się również trasy autobusów. Zobaczcie, co czeka mieszkańców przez najbliższe kilka dni.

Od lipca 2021 roku drogowcy prowadzili roboty na południowo-wschodniej jezdni ul. Sokratesa. W grudniu tego roku przenieśli się na jezdnię północno-zachodnią.

Kilkanaście dni temu zakończono układanie krawężników w miejscach przyszłych pasów dzielących jezdnię przed wlotami osiedlowych ulic oraz budowę dwóch rond. Obecnie na odcinku od ul. J. Kasprowicza do ul. Wólczyńskiej drogowcy zajmują się układaniem podbudowy i warstwy wiążącą masy asfaltu. Układanie ostatniej, ścieralnej warstwy asfaltu zaplanowano na weekend majowy – od soboty (30 kwietnia od godz. 5.00) do środy (4 maja do godz. 4.00 rano).

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Przebudowa Sokratesa idzie jak krew z nosa. Mieszkańcy są wściekli!

Na koniec prac wymalowane zostanie oznakowanie poziome.

Asfaltowanie ul. Sokratesa. Gigantyczne utrudnienia w długi weekend majowy

i

Autor: UM.WARSZAWA.PL Asfaltowanie ul. Sokratesa. Gigantyczne utrudnienia w długi weekend majowy

Wyznaczono objazdy

Ul. Sokratesa zostanie kompletnie zamknięta i kierowcy chcący z niej skorzystać niestety będą musieli wybrać objazdy, które zostały im wyznaczone.

Zakaz ruchu nie będzie dotyczył dojeżdżających do posesji. Prace mają się rozpocząć od strony ul. J. Kasprowicza i posuwać w stronę ul. Wólczyńskiej. Możliwość ewentualnego dojazdu do posesji będzie zarządzana przez wyznaczonych pracowników budowy. Na czas robót chodniki po obu stronach ulicy pozostaną przez cały czas dostępne dla pieszych.

NIE PRZEGAP: Koszmarny wypadek na Sokratesa. Pędził bmw, zabił 33-latka. Nie odpowie za zabójstwo?

W związku z zapowiadanymi pracami zmienią się trasy autobusów linii: 114, 121, 203, 210, 250, 712, N01, N02 i N58. Linie 114, 203, N01 i N02 ominą utrudnienia ulicami Wólczyńską i T. Nocznickiego. Liniom 210, 250, 712 i N58 wyznaczono objazd ul. T. Nocznickiego. Natomiast linia 121 w obu kierunkach będzie funkcjonowała na trasie skróconej – do przystanku Metro Marymont.

Nową ulicą Sokratesa pojedziemy po majówce
Sonda
Czy przebudowa ulicy Sokratesa jest potrzebna?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE