Dwie osoby z personelu ranne

Atak nożownika w Warszawie. Pacjent ranił sanitariusza i pielęgniarkę

2024-02-21 17:03

Atak nożownika w Szpitalu Wolskim w Warszawie. Awanturujący się pacjent nagle zaatakował personel medyczny szpitala, w którym przebywał. Rannych zostało dwóch pracowników, a sam napastnik uciekł. Policja prowadziła obławę, a rannemu personelowi była udzielana pomoc medyczna. Mężczyznę policjanci dopadli na Polu Mokotowskim.

Atak nożownika w Szpitalu Wolskim

Krwawy atak w Szpitalu Wolskim przy ul. Kasprzaka. W środowe popołudnie w dzielnicy zaroiło się od policyjnych radiowozów. - Przed godz. 15 dostaliśmy zgłoszenie dotyczące nieznanego mężczyzny, który zaatakował ostrym narzędziem dwie osoby z personelu medycznego szpitala. Zostały ranne – przekazał podkom. Jacek Wiśniewski z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji. Nieoficjalnie wiadomo, że rany medyków były powierzchowne. 

Awanturnik uciekł. Ruszyła za nim obława

Niestety awanturnik po ataku uciekł z budynku i trwała za nim obława policyjna. - Prowadzimy działania poszukiwawcze na szeroką skalę. To dla nas temat priorytetowy – mówił nam policjant.

Z informacji przekazanych przez naszego reportera będącego na miejscu wynika, że w akcję zaangażowanych było kilkuset policjantów. Mężczyzna około godziny 17 został zatrzymany na Polu Mokotowskim. 

Sonda
Czy czujesz się bezpiecznie?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki