Awaria metra w Warszawie! Utrudnienia na linii M1. Uruchomiono komunikację zastępczą

2022-01-17 19:52
Awaria metra w Warszawie! Utrudnienia na linii M1. Uruchomiono komunikację zastępczą
Autor: BARTŁOMIEJ ZBOROWSKI/ EAST NEWS Awaria metra w Warszawie! Utrudnienia na linii M1. Uruchomiono komunikację zastępczą

Awaria metra w Warszawie. Na pierwszej linii pomiędzy stacjami Imielin i Ursynów doszło do awarii zasilania. Metro skraca relację, a spółka uruchamia autobusową komunikację zastępczą.

Awaria metra w Warszawie. Pomiędzy stacjami Imielin i Ursynów na pierwszej linii metra doszło do awarii zasilania. Metro kursuje teraz na skróconej relacji od Młocin do Wilanowskiej. Rzeczniczka spółki Anna Bartoń dodaje, że pomiędzy stacjami Wilanowska a Kabaty kursuje autobusowa komunikacja zastępcza.

- Na miejscu są już służby energetyczne, które ustalają przyczynę awarii oraz pracują nad jej usunięciem - przekonuje Bartoń. Z przyczyn technicznych występują utrudnienia w kursowaniu metra linii M1 na odcinku Kabaty – Metro Wilanowska. Ruch pociągów odbywa się w pętli Metro Wilanowska – Metro Młociny. Na wyłączonym odcinku uruchomiono autobusową komunikację zastępczą kursującą na trasie: Metro Wilanowska (kraniec) – Al. Wilanowska – Rolna – Al. Harcerzy Rzeczypospolitej – KEN – Os. Kabaty 06.

Sonda
Jak Warszawą rządzi Trzaskowski?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE