Bez alkoholu nad Wisłą! Uchwała Rady Warszawy nadal obowiązuje!

2020-04-21 19:00
Plaża Most Poniatowskiego
Autor: wikimedia.org Plaża Most Poniatowskiego

Od poniedziałku można już korzystać z nadwiślańskich bulwarów. Po odwołaniu zakazów spaceruje tam wielu Warszawiaków. Warto pamiętać, że na nadwiślańskich terenach nadal obowiązuje zakaz spożywania alkoholu.

Pierwsza część rządowych regulacja została zniesiona w poniedziałek. Warszawiacy mogą już spacerować po nadwiślańskich bulwarach oraz lasach i parkach. Urząd Miasta przypomina jednak, że mimo odwołania niektórych obostrzeń nadal obowiązuje zakaz spożywania alkoholu na bulwarach i po praskiej stronie Wisły. Uchwała Rady Warszawy została przyjęta 19 marca. Zgodnie z jej treścią zakaz picia alkoholu obowiązuje do końca czerwca.

83-latek ZGINĄŁ W KARAMBOLU pod Markami! [GALERIA]

- Wracamy do tego stanu, który był przed rozporządzeniem: bulwary były otwarte, ale wprowadziliśmy zakaz picia alkoholu - poinformowała Karolina Gałecka, rzeczniczka ratusza. Nadwiślańskie bulwary to w okresie wiosennym i letnim popularne miejsce spotkań młodzieży. Dzięki utrzymaniu zakazu urząd miasta chce uniknąć towarzyskich zgromadzeń.

10 nowych ofiar KORONAWIRUSA na Mazowszu! Liczba zarażonych przekracza już 2 tys. [NAJNOWSZE DANE]

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj.

Super Raport 21 IV (goście: Budka, Grzesiowski)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE