Bollywood zagości na Woli

2010-07-09 3:00

W amfiteatrze parku Sowińskiego na Woli w ten weekend będzie gorąco jak nigdy! Słuchaczy oczaruje magiczna muzyka prosto z Bollywood.

W sobotę o godz. 17 warszawiacy usłyszą utrzymane w bollywoodzkim klimacie piosenki Michała Rudasia (29 l.) - wokalisty Orkiestry Adama Sztaby oraz programu "Jaka to melodia". W ubiegłym roku ukazała się jego debiutancka płyta "Shuruvath" z indyjskimi hitami. Magię Bollywoodu przybliżą też barwne i pełne temperamentu pokazy taneczne. Na scenie pojawią się tancerki w oszałamiających strojach, które do nauki tańca zaproszą również publiczność. To propozycja zarówno dla fanów melodyjnego popu, klubowego jazzu, jak i muzyki etnicznej w nowoczesnym brzmieniu. Zabawa zaczyna się w sobotę o godz. 17. Wstęp na to niezwykłe widowisko jest wolny!

Do amfiteatru na Woli można bez problemu dojechać komunikacją miejską. Pod park kursują linie 106, 125 i 167 oraz tramwaje 10, 26 i 27.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE