Brat zabił brata?! Nowe fakty w sprawie ataku nożownika na Bielanach

i

Autor: Shutterstock Brat zabił brata?! Nowe fakty w sprawie ataku nożownika na Bielanach

Przerażające

Brat zabił brata?! Nowe fakty w sprawie ataku nożownika na Bielanach

2023-06-06 11:41

Dramat na Bielanach. W poniedziałkowe popołudnie (5 czerwca) brat dźgnął brata nożem! Ranny mężczyzna w ciężkim stanie został przetransportowany do szpitala, jednak lekarze przegrali walkę o jego życie. Prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie zabójstwa. Do sprawy zatrzymany został Józef Ś., starszy brat ofiary.

Atak nożownik ana Bielanach. Poszkodowany nie żyje

Do koszmarnego zdarzenia doszło w poniedziałek (5 czerwca) w bloku przy ul. Wrzeciono na Bielanach. Mł. asp. Piotr Krat z Komendy Stołecznej Policji informował wówczas, że policjanci około godz. 16 dostali zgłoszenie o dźgnięciu nożem.

Ranny mężczyzna w ciężkim stanie został przetransportowany do szpitala. Niestety, jak się okazało, lekarze przegrali walkę o jego życie. Mężczyzna zmarł w szpitalu.

Brat zabił brata?!

Sprawą tragedii, która rozegrała się na Bielanach, zajęła się prokuratura. We wtorek, 6 czerwca, prokurator Szymon Banna z Prokuratury Okręgowej w Warszawie poinformował, że Prokuratura Rejonowa Warszawa-Żoliborz w Warszawie wszczęła śledztwo w sprawie zabójstwa Zenona Ś.

Jak dodał, w poniedziałek w godzinach późnowieczornych policjanci zatrzymali osobę podejrzewaną o dokonanie tego czynu. Zatrzymanym jest Józef Ś., starszy brat zmarłego.

- Prokurator podjął decyzję o przeprowadzeniu sekcji zwłok zmarłego Zeznana Ś., która zostanie przeprowadzona w najbliższym czasie. Po wykonaniu sekcji zwłok, prowadząca postępowanie Prokuratura podejmie decyzję w przedmiocie kształtu zarzutu, który zostanie przedstawiony zatrzymanemu Józefowi Ś. - przekazał nam prok. Banna.

Jak dodał, po przesłuchaniu zatrzymanego podjęta zostanie decyzja w przedmiocie ewentualnego skierowania wniosku o zastosowanie tymczasowego aresztowania.

- Z uwagi na dobro śledztwa, a także wobec oczekiwania na przeprowadzenie sekcji zwłok przez biegłego z Zakładu Medycyny Sądowej w Warszawie, udzielenie bliższych informacji na obecnym etapie postępowania nie jest możliwe - zaznaczył prokurator.

Sonda
Czy kiedykolwiek groził Ci ktoś nożem?
Listen on Spreaker.