Brutalny atak nożownika w szkole podstawowej. Są ranni! Napastnik uciekł, trwają jego poszukiwania

i

Autor: Shutterstock

HORROR

Brutalny atak nożownika w szkole. Są ranni! "Zadawał ciosy w okolice serca i gardła"

2023-11-29 14:22

W środę z samego rana (29 listopada) w szkole w Kadzidle (pow. ostrołęcki) doszło o horroru. Na swoich kolegów z nożem w ręku rzucił się 18-letni chłopak. Trzy osoby zostały ranne. Ich obrażenia są bardzo poważne. Poszkodowani trafili do szpitala. Napastnik, po krótkiej obławie, został zatrzymany.

Kadzidło. Brutalny atak nożownika w szkole. Są ranni!

Koszmar rozegrał się z samego rana w Zespole Szkół Powiatowych w Kadzidle przy ul. Słonecznej 2. Na miejsce tragedii wezwano policję i służby ratunkowe. Pierwsze informacje o tym zdarzeniu przekazali dziennikarze portalu „eostroleka.pl”. Jak czytamy, w szkole doszło do brutalnego ataku nożownika. Zaatakowane zostały dzieci uczestniczące na zajęciach szkolnych. Trzy osoby zostały ranne.

Napastnikiem był 18-letni uczeń szkoły, który chwilę po ataku uciekł z miejsca zdarzenia. Obława za agresorem trwała kilkadziesiąt minut. Policjanci zatrzymali mężczyznę, który dopuścił się tego makabrycznego czynu. Jak przekazał portal "moja-ostroleka.pl", w rejonie szkoły panuje nerwowa atmosfera. Szkoła jest otoczona kordonem policyjnym. Zapłakani uczniowie wyprowadzani są ze szkoły pod nadzorem funkcjonariuszy.

AKTUALIZACJA, 14:00:

Napastnik został zatrzymany. Jak twierdzą dziennikarze lokalnej strony, stan zdrowia zaatakowanych uczniów jest bardzo ciężki. Napastnik miał zadawać im ciosy w okolice serca i gardła.

AKTUALIZACJA, 14:15:

– Na terenie Zespołu Szkół Powiatowych w Kadzidle podczas lekcji jeden z uczniów - 18-latek - zaatakował swoich rówieśników. Poszkodowane są trzy osoby. 19-latek został przetransportowany śmigłowcem LPR, a 18-latka karetką pogotowia. Jedna z osób poszkodowanych nie wymagała hospitalizacji. Na miejsce ściągnięto dodatkowe siły policyjne. Szeroko zakrojona obława za sprawcą przyniosła efekt. Sprawca został zatrzymany kilka minut temu – przekazał w rozmowie z "Super Expressem" kom. Tomasz Żerański, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Sonda
Czy kiedykolwiek groził Ci ktoś, że Cię zabije?
Nasi Partnerzy polecają