Burmistrz Bemowa ambasadorem Gwiazdkowego Marzenia

i

Autor: um.warszawa.pl

Akcja Super Expressu

Burmistrz Bemowa apeluje: Kochane dzieci podzielcie się marzeniami! Szykujemy prezenty przed świętami w akcji Gwiazdkowe Marzenie

2022-12-04 21:27

- Kochane Dzieci! Napiszcie do nas i podzielcie się z nami swoimi świątecznymi marzeniami. Czekamy na Wasze listy – zachęca do udziału w akcji „Gwiazdkowe Marzenie” burmistrz Bemowa Urszula Kierzkowska. Gwiazdkowe Marzenie wystartowało w Warszawie. To coroczna akcja "Super Expressu", w której chcemy przed świętami Bożego Narodzenia sprawić radość dzieciom i rozdać im prezenty, właśnie w zamian za podzielenie się z nami dziecięcą wyobraźnią.

Bemowo jest jedną z 9 dzielnic, które pod patronatem prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego współorganizują akcję „Super Expressu”, nie po raz pierwszy. Burmistrz Urszula Kierzkowska (kiedyś burmistrz Woli, później Ursynowa, Ursusa i teraz Bemowa) przez lata stała się już niemal ambasadorką Gwiazdkowego Marzenia - tej wspólnej corocznej akcji niosącej radość najmłodszym mieszkańcom. Ostatnio opowiadała o niej przedszkolakom z Przedszkola Nr 435 przy ul. Pełczyńskiego.

Zasada „Gwiazdkowego Marzenia” jest prosta: rozdajemy prezenty przed Świętami w zamian za listy i prace plastyczne z marzeniami. Żeby dziecko mogło wziąć w niej udział, musi opisać (lub namalować) o czym marzy najbardziej na świecie, a rodzic musi zarejestrować się na stronie https://gwiazdkowemarzenie.se.pl i tą drogą przesłać nam te prace.

Kapituła „Gwiazdkowego Marzenia” wybierze aż 100 tych najpiękniejszych, najbardziej wzruszających czy przejmujących, zasługujących na wyróżnienie i zaprosi do udziału w finałowej gali, na której wszyscy wybrani otrzymają piękne prezenty. - Dlatego warto podzielić się z nami swoimi dziecięcymi marzeniami – zwraca uwagę burmistrz Urszula Kierzkowska. Oprócz Bemowa prezenty przygotowujemy z władzami Białołęki, Bielan, Ochoty, Rembertowa, Śródmieścia, Ursynowa, Wilanowa i Woli oraz partnerami akcji – firmami Oskroba i Centrum Szembeka i Tramwajami Warszawskimi.

Zapraszamy też do obejrzenia zdjęć w GALERII: Tak bawiliśmy się na finałach Gwiazdkowego Marzenia przed pandemią:

Sonda
Czy wiesz od ilu lat Super Express organizuje akcję Gwiazdkowe Marzenie?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki

Nasi Partnerzy polecają