Burmistrz Bemowa ambasadorem Gwiazdkowego Marzenia

i

Autor: um.warszawa.pl

Akcja Super Expressu

Burmistrz Bemowa apeluje: Kochane dzieci podzielcie się marzeniami! Szykujemy prezenty przed świętami w akcji Gwiazdkowe Marzenie

2022-12-04 21:27

- Kochane Dzieci! Napiszcie do nas i podzielcie się z nami swoimi świątecznymi marzeniami. Czekamy na Wasze listy – zachęca do udziału w akcji „Gwiazdkowe Marzenie” burmistrz Bemowa Urszula Kierzkowska. Gwiazdkowe Marzenie wystartowało w Warszawie. To coroczna akcja "Super Expressu", w której chcemy przed świętami Bożego Narodzenia sprawić radość dzieciom i rozdać im prezenty, właśnie w zamian za podzielenie się z nami dziecięcą wyobraźnią.

Bemowo jest jedną z 9 dzielnic, które pod patronatem prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego współorganizują akcję „Super Expressu”, nie po raz pierwszy. Burmistrz Urszula Kierzkowska (kiedyś burmistrz Woli, później Ursynowa, Ursusa i teraz Bemowa) przez lata stała się już niemal ambasadorką Gwiazdkowego Marzenia - tej wspólnej corocznej akcji niosącej radość najmłodszym mieszkańcom. Ostatnio opowiadała o niej przedszkolakom z Przedszkola Nr 435 przy ul. Pełczyńskiego.

Zasada „Gwiazdkowego Marzenia” jest prosta: rozdajemy prezenty przed Świętami w zamian za listy i prace plastyczne z marzeniami. Żeby dziecko mogło wziąć w niej udział, musi opisać (lub namalować) o czym marzy najbardziej na świecie, a rodzic musi zarejestrować się na stronie https://gwiazdkowemarzenie.se.pl i tą drogą przesłać nam te prace.

Kapituła „Gwiazdkowego Marzenia” wybierze aż 100 tych najpiękniejszych, najbardziej wzruszających czy przejmujących, zasługujących na wyróżnienie i zaprosi do udziału w finałowej gali, na której wszyscy wybrani otrzymają piękne prezenty. - Dlatego warto podzielić się z nami swoimi dziecięcymi marzeniami – zwraca uwagę burmistrz Urszula Kierzkowska. Oprócz Bemowa prezenty przygotowujemy z władzami Białołęki, Bielan, Ochoty, Rembertowa, Śródmieścia, Ursynowa, Wilanowa i Woli oraz partnerami akcji – firmami Oskroba i Centrum Szembeka i Tramwajami Warszawskimi.

Zapraszamy też do obejrzenia zdjęć w GALERII: Tak bawiliśmy się na finałach Gwiazdkowego Marzenia przed pandemią:

Sonda
Czy wiesz od ilu lat Super Express organizuje akcję Gwiazdkowe Marzenie?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają