Policja [zdjęcie ilustracyjne]

i

Autor: Pixabay.com / CC0 Policja [zdjęcie ilustracyjne]

Chciał wymierzyć sprawiedliwość pałką. Powstrzymał go policjant jadący do domu!

2020-03-11 19:30

Służba ludziom nigdy się nie kończy! Policjant wracający do domu w Milanówku przez przypadek stał się świadkiem awantury. Pewien 38-letni mężczyzna groził kobietom metalową pałką. Chciał je zabić!

Bohaterski funkcjonariusz jechał samochodem do domu, po całym dniu służby w Komendzie Rejonowej Policji Warszawa IV – Bemowo, Wola. W pewnym momencie jego uwagę przykuła dziwna sytuacja na posesji przed jednym z domów. Mężczyzna głośno krzyczał i groził dwóm kobietom. W ręku trzymał teleskopową pałkę. - Policjant jadąc samochodem zobaczył całą trójkę i usłyszał krzyki. Od razu zareagował – mówi asp. szt Katarzyna Zych.

DZIKIE TŁUMY w SKLEPACH w WARSZAWIE!

Funkcjonariusz przedstawił się i poprosił mężczyznę o spokój. To jeszcze bardziej go rozwścieczyło. Nie zaprzestał swojego ataku. Został jednak szybko obezwładniony, a po chwili oddany w ręce patrolu z Grodziska Mazowieckiego. Jak się okazało, 38-latek dopuszczał się podobnych sytuacji już wcześniej. Miał sądowy zakaz zbliżania się do jednej z kobiet. Prawdopodobnie mężczyzna nie potrafił zapanować nad swoimi uczuciami.

Osłabiony PREZYDENT jest na zwolnieniu lekarskim!

- Kobiety nie były rodziną tego mężczyzny, choć wszyscy dobrze się znali. On za wszelką cenę próbował otrzymywać kontakt z jedną z nich – przyznała asp. Szt. Katarzyna Zych. Teraz 38-latek odpowie za złamanie zakazu. Ponadto został objęty policyjnym dozorem.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE