Dramat!

Chłopiec wybiegł zza autobusu. Wpadł prosto pod samochód. Dramatyczne nagranie z Piaseczna

2023-01-03 20:25

Dramat w Piasecznie. Młody chłopiec wpadł prosto pod jadący samochód. Zdarzenie miało miejsce w świąteczny wieczór. 22-letni kierowca osobówki nie miał żadnych szans na zareagowanie. Chłopiec przeleciał wyrzucony siłą uderzenia i upadł na ulicę. Wszystko się nagrało. Jak doszło do tego dramatycznego zdarzenia? Policja wyjaśnia i przestrzega.

Piaseczno. Dramatyczne potrącenie. 15-latek wbiegł pod samochód

Policja opublikowała dramatyczne nagranie. Widać na nim, jak autobus miejski zatrzymuje się na przystanku. Chwilę później zza pojazdu wybiega 15-letni chłopiec. Prosto pod koła jadącego na drugim pasie samochodu osobowego. - Zderzenie z pojazdem spowodowało w tym przypadku niewielkie obrażenia. Będący na miejscu policjanci jednoznacznie stwierdzili, że 22-letni kierujący pojazdem nie miał najmniejszych szans, by zauważyć pieszego, który nagle pojawił się przed maską jego samochodu. Sprawa swój finał będzie miała w Sądzie Rodzinnym – informuje asp. Magdalena Gąsowska z policji w Piasecznie. 

Nagranie ze zdarzenia przeraża. Widać na nim, jak chłopiec wylatuje po zderzeniu z pojazdem w powietrze. Policjaci opublikowali wideo ku przestrodze. Policjanci przestrzegają przed tak niebezpiecznym zachowaniem. - Pamiętaj, że prawa fizyki nie oszukasz - niechroniony pieszy w zderzeniu z samochodem zawsze ma dużo mniejsze szanse... Nie ryzykuj! Bo to ryzyko się nie opłaca! - podkreśla policjantka. Na szczęście tym razem nie doszło do tragedii.

Samochód zmiótł nastolatka. "Nigdy nie popełniaj tego błędu"

Do podobnej sytuacji doszło w listopadzie 2022 roku na przejściu dla pieszych w Jabłonowie pod Piasecznem. Policjanci opublikowali dramatyczne nagrania, na którym widać, jak 17-latek ociera się o śmierć. Samochód zmiata go na przejściu dla pieszych. - Popatrz, zapamiętaj i nigdy nie popełnij tego samego błędu! - ostrzegają funkcjonariusze.

Chłopiec wbiegł zza autobusu prosto pod samochód. Dramatyczne nagranie z Piaseczna
Sonda
Czy byłeś świadkiem groźnego wypadku?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany