Chwile grozy pasażerów autobusu. Prosto w nich wjechał samochód

2021-09-22 11:29
Wypadek na Targówku, dwie osoby zostały ranne
Autor: Tadeusz Mróz

W godzinach porannych doszło na Targówku do niebezpiecznego wypadku. Autobus miejski linii 212 zderzył się z samochodem osobowym. W wyniku wypadku ucierpiały dwie osoby, służby ratunkowe zabrały je do szpitala. Ruch autobusowy został skierowany na objazdy.

Chwile grozy przeżyli pasażerowie komunikacji miejskiej na Targówku. O godz. 6:50 na ul. Trockiej samochód marki ford wjechał z impetem prosto w stojący autobus. Dwie osoby z forda wymagały hospitalizacji, kierowca był trzeźwy. Kierowca autobusu nie został jeszcze przebadany. - W wyniku zderzenia trasa na odcinku od ul. Radzymińskiej do ul. Unickiej była zablokowana. – powiedziała Małgorzata Wersocka z Komendy Stołecznej Policji. Autobusy linii 199, 212, 245, 262, 340 oraz 738 zostały skierowane na objazdy przez ul. Gorzykowską i ul. Handlową. Zdjęcia z wypadku napawają grozą, siła uderzenia musiał być naprawdę spora. Widać to po zniszczeniach, jakim uległy pojazdy. Szczególnie ucierpiał ford, którego przód został całkowicie rozbity. 

Przeczytaj: Marka zmiażdżyła prasa. Konał w samotności na polu. Osierocił córeczkę

Jak przekazała stołeczna policja na godzinę 9:15 skutki wypadku zostały usunięte i przywrócono normalny ruch autobusowy.

Raport z anteny 21.09, godz.10
Sonda
Czy czujesz się bezpiecznie na polskich drogach?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE