Ciało kobiety znalezione pod Warszawą. Trzy osoby zatrzymane!

i

Autor: Marek Kudelski/SUPER EXPRESS, SHUTTERSTOCK Ciało kobiety znaleziono w sobotę, 8 lipca, wieczorem w mieszkaniu w Ząbkach pod Warszawą, zdj. ilustracyjne

Czy doszło do zbrodni?

Ząbki pod Warszawą: ciało kobiety w mieszkaniu. Zatrzymano trzech podejrzanych. To był sobotni wieczór

2023-07-09 16:52

Ciało kobiety znaleziono w sobotę, 8 lipca, wieczorem w mieszkaniu w Ząbkach pod Warszawą. W związku ze śmiercią policja zatrzymała również trzy osoby, ale nadzorująca postępowanie prokuratura nie udziela na razie więcej informacji - wszytko ze względu na dobro śledztwo. Czy w Ząbkach doszło do zbrodni?

Ciało kobiety w mieszkaniu w Ząbkach. Trzy osoby zatrzymane

Trzy osoby zatrzymano po tym, jak w jednym z mieszkań na terenie Ząbek pod Warszawą znaleziono ciało kobiety. Do makabrycznego odkrycia doszło w sobotę, 8 lipca, w godzinach wieczornych. W tej sprawie jest na razie więcej pytań niż odpowiedzi, bo jak informuje Rafał Markiewicz z biura prasowego Komendy Stołecznej Policji, organy ścigania nie ujawniają żadnych innych ustaleń z uwagi na dobro śledztwa. Z związku z tym nie wiemy na razie, ile lat miała denatka, lub tego, czy zatrzymane osoby to np. mężczyźni. Zasadniczym pytaniem pozostaje również, czy do śmierci kobiety doszło wskutek zbrodni, czy zatrzymane osoby mają po prostu jakąś wiedzę na temat okoliczności jej zgonu. Więcej szczegółów w tej sprawie przekażemy wkrótce.

Sonda
Jak oceniacie działanie wymiaru sprawiedliwości?
Przechodziła przez pasy, cudem uniknęła śmierci. Policja opublikowała szokujące nagranie
Listen on Spreaker.