Ciechanów. 20-latek runął z 5. piętra szpitala. Wcześniej brał udział w wypadku! [ZDJĘCIA, NOWE FAKTY]

2021-12-09 14:00
Ciechanów. 20-latek runął z 5. piętra szpitala. Wcześniej brał udział w wypadku! [ZDJĘCIA, NOWE FAKTY]
Autor: Specjalistyczny Szpital Wojewódzki w Ciechanowie (szpitalciechanow.com.pl); OSP Sońsk Nowe informacje dotyczące śmierci 20-latka przed szpitalem w Ciechanowie. W środę rano mężczyzna wypadł z 5. piętra placówki i zginął na miejscu

Nowe informacje dotyczące śmierci 20-latka przed szpitalem w Ciechanowie. W środę (8 grudnia) rano mężczyzna wypadł z 5. piętra placówki i zginął na miejscu. Tego samego dnia poinformowała ona, że pacjent trafił do Specjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Ciechanowie po tym, jak brał udział w wypadku samochodowym, w którym odniósł obrażenia. To nie wszystko.

Ciechanów. 20-latek runął z 5. piętra szpitala. Wcześniej brał udział w wypadku!

Nowe fakty ws. 20-latka, który spadł z 5. piętra Specjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Ciechanowie. Do zdarzenia doszło w środę, 8 grudnia, przed godz. 7, a mężczyzna poniósł śmierć na miejscu. Śledztwo w tej sprawie wszczęła policja pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Ciechanowie. Jak poinformowała serwis Ciechanowinacze.pl Agnieszka Woźniak, rzecznik ciechanowskiej placówki, 20-latek trafił tam kilka dni temu, po tym jak brał udział w wypadku samochodowym. Poszkodowany odniósł obrażenia ciała i został umieszczony na oddziale chirurgii urazowo-ortopedycznej w 2-osobowym pokoju. Gdy doszło do zdarzenia, w którego następstwie 20-latek zginął, drugi z pacjentów przebywający w pomieszczeniu jeszcze spał i niczego nie słyszał. Szpital w Ciechanowie prowadzi w tej sprawie własne postępowanie, choć nieoficjalnie wiadomo, że do śmierci mężczyzny raczej nie przyczyniły się osoby trzecie.

Wszystko wskazuje natomiast, że wypadek, w którym brał udział denat, to zdarzenie z Gołotczyzny pod Ciechanowem z 1 grudnia.

- Według wstępnych ustaleń policjantów, 20-letni kierowca samochodu osobowego marki Skoda Praktik poruszał się w kierunku miasta Sońsk. W przeciwnym kierunku poruszał się kierowca samochodu ciężarowego volvo z naczepą. Kierowca skody zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z pojazdem ciężarowym - informowała policja w Ciechanowie.

Czytaj też: Nagła śmierć prokuratora Mateusza Krzyżanowskiego. 35-latek zostawił żonę i dwóch synków

Czytaj też: Płońsk. Noworodek zakopany w worku. Jaś urodził się żywy, po czym ktoś rozbił jego główkę!

Ciechanów. 20-latek runął z 5. piętra szpitala. Wcześniej brał udział w wypadku! [ZDJĘCIA]

Sonda
Co jeszcze można zrobić, by wypadków na polskich drogach było mniej?
Pogrzeb Jana "Zdziśka" - strażaka z Czernikowa, który zginął jadąc do pożaru
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE