S2 pod Warszawą

i

Autor: Wawa Hot News 24 S2 pod Warszawą

Ciężarówka przewróciła się na trasie S2. Trzy pasy zablokowane, ogromne utrudnienia [AKTUALIZACJA]

2022-06-07 11:13

Na trasie S2 między węzłami Lotnisko i Opacz doszło we wtorek (7 czerwca) do poważnego wypadku. Samochód ciężarowy przewrócił się na jezdnię blokując aż trzy pasy ruchu w kierunku Poznania! Wypadek kompletnie sparaliżował ruch w na ruchliwej trasie. Trwa akcja usuwania pojazdu z jezdni. Na miejscu pracuje straż pożarna, policja i pogotowie. O godzinie 11 strażacy zdołali postawić pojazd na koła.

Zablokowana obwodnica Warszawy

Do zdarzenia doszło tuż przed godziną 7. - Otrzymaliśmy zgłoszenie o przewróconej ciężarówce o godzinie 6:57. Pojazd zablokował trzy pasy jezdni – powiedziała Edyta Adamus ze stołecznej policji. Kierowca odniósł obrażenia ręki. Zdołał wyjść z pojazdu o własnych siłach, zaopiekowali się nim ratownicy medyczni.

Na miejscu pracują wszystkie służby, w drodze jest też specjalna grupa techniczna, która przywróci ruch. Specjalistycznym sprzętem usuną leżącą na jezdni naczepę pojazdu i ciągnik siodłowy. - Na miejscu pracują dwa zastępy straży pożarnej. W drodze jest ciężka grupa ratownicza – powiedział asp. Jarosław Dobrzewiński ze stołecznej straży pożarnej. Utrudnienia mogą potrwać nawet do dwóch godzin. jak dodaje strażak, ruch odbywa się tylko jednym pasem. - Do zdarzenia doszło na odcinku czteropasmowym - powiedział strażak.

O godzinie 11 straż podała nowe informacje. - Ciężarówka została już postawiona na koła, jednak trasa nadal jest zablokowana. W pojeździe zablokowały się koła, przesuwamy go centymetr po centymetrze - przekazała stołeczna straż.

Zablokowana obwodnica Warszawy

Na razie nie wiadomo z jakiego powodu doszło do wywrócenia samochodu ciężarowego.

Paraliż komunikacyjny na Pradze. Ciężarówka zerwała sieć trakcyjną
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE