Damian zabił teściową, rozebrał i wyrzucił do lasu. Na wsi szok i niedowierzanie

2022-01-17 18:28
Damian zabił teściową, rozebrał i wyrzucił do lasu. Na wsi szok i niedowierzanie
Autor: FACEBOOK & MATERIAŁY POLICJI Damian zabił teściową, rozebrał i wyrzucił do lasu. Na wsi szok i niedowierzanie

Mrożąca krew w żyłach zbrodnia pod Warszawą. 31-letni Damian B. brutalnie zabił swoją teściową Irenę K. (✝67 l.) i porzucił jej nagie ciało w lesie. Sąsiedzi wciąż nie mogą uwierzyć w to co się stało. Jak mówią, rodzina zmarłej nigdy niczym się nie wyróżniała, a Irena zawsze była serdeczna dla bliskich.

Wszystko zaczęło się 18 grudnia. Gdy córka Ireny wróciła do domu, nie było w nim ani matki, ani męża. Telefony były nieaktywne, a kobieta zgłosiła zaginięcie. Choć Irena była poszukiwana przez rodzinę, służby, a nawet wojsko, została ona znalezione przez przypadkowe osoby. Roznegliżowane ciało zostało odkryte w lesie nieopodal Tłuszcza. W sobotnie popołudnie, spacerowiczki natknęły się na jej zwłoki w rejonie miejscowości Grabszczyzna i Krawcowizna w gminie Strachówka. Przy ciele nie było żadnych dokumentów, jednak po niedługim czasie udało się powiązać jej zaginięcie.

Rodzina państwa B. mieszkała w Lucynowie (pow. wyszkowski) wspólnie ze swoją mamą Ireną. 31-letni Damian B. wspólnie z żoną Magdaleną, córką Ireny, wychowywał dwójkę dzieci. Jak mówią nam sąsiedzi, Damian do niedawna pracował na pracach budowlanych w Norwegii, nie było go zbyt dużo w domu. Po wypadku wrócił do Polski i spędzał więcej czasu z rodziną. Sąsiedzi mówią nam, że to właśnie wtedy, mógł się rozpocząć rodzinny konflikt. Żona Damiana pracuje jako fryzjerka, obecnie musi się zmagać z trudem samotnego wychowania dwójki dzieci. Jej mąż obecnie przebywa w areszcie tymczasowym. - Damianowi B. przedstawiono zarzut zbrodni zabójstwa Ireny K. - podaje Prokuratura Okręgowa w Wyszkowie. Grozi mu dożywotnie więzienie. 

Tadeusz został zabity we własnym domu? Tajemnicza śmierć z ulicy Trawiastej
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE