Nagie zwłoki kobiety znalezione w lesie. Porażające odkrycie pod Tłuszczem

2022-01-16 10:51
Porażające odkrycie pod Tłuszczem. Nagie zwłoki kobiety znalezione w lesie
Autor: Tomasz Radzik / Super Express` zdjęcie ilustracyjne

Wstrząsające odkrycie kilka kilometrów od Wołomina na Mazowszu. W lesie, w rejonie miejscowości Strachówka i Krawcowizna, przypadkowi spacerowicze natknęli się na ciało kobiety. Zwłoki były zupełnie roznegliżowane. Informacje potwierdziła już Komenda Stołeczna Policji. Na miejscu przez wiele godzin pracowali policjanci oraz prokurator. Co wydarzyło się w lesie pod Wołominem?

>>> PILNE: Wiemy, kim jest ofiara znaleziona w lesie pod Wyszkowem. Brutalne zabójstwo - CZYTAJ WIĘCEJ <<<

Makabrycznego odkrycia dokonano przez przypadek w sobotę, 15 stycznia. Kilka minut po godz. 12 dwie spacerowiczki natknęły się na zwłoki kobiety w rejonie miejscowości Krawcowizna i Strachówka we wschodniej części powiatu wołomińskiego. Jak wynika z ich relacji, ciało było zupełnie roznegliżowane i pozbawione ubrań. Przerażone kobiety natychmiast zawiadomiły służby ratunkowe. Na miejsce udali się m.in. policjanci, pogotowie ratunkowe i prokurator. Przy ciele nie znaleziono żadnych dokumentów, które mogłyby wskazać, kim jest ofiara. 

- Policyjni technicy zabezpieczyli ślady, został powiadomiony prokurator. Przez wiele godzin wykonywane były czynności. Prokuratura wszczęła śledztwo w tej sprawie - mówi SE Małgorzata Wersocka z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji. 

Na razie nie wiadomo, w jaki sposób kobieta zmarła oraz w jakich okolicznościach jej ciało znalazło się nagie w środku lasu. Śledczy nie wykluczają żadnej z hipotez. - Badane są wszystkie okoliczności zdarzenia - dodaje Wersocka. 

Chwilę po godzinie 12 w niedzielę (16 stycznia) udało nam się ustalić, kim jest ofiara. To poszukiwana 67-latka spod Wyszkowa. Kobieta została brutalnie zamordowana przez zięcia - CZYTAJ WIĘCEJ TUTAJ.

Roznegliżowane ciało kobiety znaleziono w lesie w powiecie wołomińskim: 

W Serocku, samochód osobowy wjechał na pomost przebił barierkę i wpadł do rzeki Narew.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE