Tragiczna śmierć w Serocku. Rozpędzone auto wypadło z Molo

i

Autor: Paweł Dąbrowski/Super Express

Tragiczna śmierć z Serocka to samobójstwo?! Nowe fakty po śmierci w Narwi

2022-01-15 10:51

Pędził samochodem po molo i wpadł do Narwi! Samochód około 40-letniego mężczyzny był wyławiany z ponad sześciu metrów głębokości. Mężczyzna w samochodzie był sam. - Z wraku wyciągnięto ciało jednej osoby - potwierdza mł. asp. Agata Halicka z Komendy Powiatowej Policji w Legionowie.

Tragedia miała miejsce w piątek (14 stycznia) po godz. 21. Samochód osobowy marki Skoda, zjechał z drogi przeznaczonej dla samochodów, przejechał około 100 metrów po czym rozpędzony wjechał na molo. - Musiał być bardzo rozpędzony. Przejechał po schodach, przebił barierki, po czym wpadł do rzeki - informuje nasz reporter pracujący na miejscu. W środku pojazdu był około 40-letni mężczyzna. Jego auto znalazło się na głębokości ponad sześciu metrów. - Służby wyciągnęły samochód za pomocą specjalnych linek - dodaje nasz reporter. Zdarzenie potwierdza policja. Jak ustalił jeden z dziennikarzy "Super Expressu", najpewniej była to udana próba samobójcza.

Każdy może przyczynić się do zapobiegania samobójstwom. Pamiętaj, jeśli potrzebujesz pomocy, zgłoś się do osób oraz instytucji pomocowych takich jak: psycholog, psychiatra, telefon zaufania 116 123, Ośrodek Interwencji Kryzysowej, czy Poradnia Zdrowia Psychicznego. Więcej informacji i spis organizacji pomocowych znajdziesz TUTAJ.

Zdanie: "Więcej informacji i spis organizacji pomocowych znajdziesz TUTAJ".

Tadeusz został zabity we własnym domu? Tajemnicza śmierć z ulicy Trawiastej
Sonda
Jak oceniasz pracę polskiej policji?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE