Warszawa. 61-letni złodziej-Gruzin dźgnął nożem pracownika ochrony. Mężczyzna trafił do szpitala

i

Autor: TADEUSZ MRÓZ

Szok!

Dantejskie sceny w Rossmanie na Pradze. Podźgał nożem ochroniarza. 22-latek z Gruzji usłyszał zarzuty

Ciąg dalszy w sprawie ostrej jatki w Rossmanie. W piątek (25 listopada) do drogerii przy ul. Targowej na Pradze ochroniarz zatrzymał młodego mężczyznę na kradzieży perfum. Wtedy zaczęła się jatka. Chłopak wyciągnął nóż i zaczął nim dźgać bez opamiętania. Ranny ochroniarz trafił do szpitala, a agresora obezwładnili wezwani na miejsce policjanci.

Warszawa. Atak nożownika w Rossmanie. Zarzuty dla 22-latka

Te wydarzenia zszokowały mieszkańców Warszawy. W piątek przy ul. Targowej 33A tuż przed południem młody mężczyzna przyłapany na kradzieży perfum próbował pozbawić życia ochroniarza. W trakcie szarpaniny wyjął nóż! Do awantury doszło chwilę po próbie kradzieży towaru przez 22-letniego obywatela Gruzji. - Mężczyzna zranił nożem pracownika ochrony sklepu. Poszkodowany trafił do szpitala – przekazała w dniu zdarzenia w rozmowie z „Super Expressem” kom. Paulina Onyszko z praskiej policji.

Ranny pracownik ochrony trafił do szpitala. Jak przekazali policjanci, nożownik ugodził go w brzuch. Na szczęście życiu 49-latka nie zagraża niebezpieczeństwo. Nożownika obezwładnili policjanci. Agresor trafił do aresztu. Teraz sprawa trafiła do prokuratury. - Zatrzymany 22-latek został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej Warszawa Praga Północ, która wszczęła śledztwo w tej sprawie. "Mężczyzna usłyszał zarzut dotyczący kradzieży rozbójniczej w zbiegu z uszkodzeniem ciała 49-latka i narażeniem go na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu" – przekazała w rozmowie z Polską Agencją Prasową rzeczniczka Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga Katarzyna Skrzeczkowska. Nożownik trafił na 3 miesiące do aresztu. Świat zza krat będzie jednak oglądał znacznie dłużej. Za zarzucane czyny grozi mu wieloletnia odsiadka.

Sonda
Czy boisz się, że możesz stać się ofiarą nożownika w miejscu pracy?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają