Warszawa. 61-letni złodziej-Gruzin dźgnął nożem pracownika ochrony. Mężczyzna trafił do szpitala

i

Autor: TADEUSZ MRÓZ

SZOKUJĄCA KRADZIEŻ

Warszawa. 22-latek kilkukrotnie dźgnął pracownika ochrony Rossmanna. Mężczyzna trafił do szpitala!

2022-11-25 16:04

W piątek (25 listopada) w okolicach godziny 12 na warszawskiej Pradze doszło do szokującej próby kradzieży. 22-letni obywatel Gruzji próbował ukraść towar z Rossmanna. W porę, jego próbę nieudolnej kradzieży, zauważył pracownik ochrony, który ruszył za nim w pogoń! Między mężczyznami doszło do szarpaniny, podczas której Gruzin dźgnął ochroniarza nożem...

Warszawa, Praga-Północ. 22-letni złodziej dźgnął pracownika ochrony

O pierwszych informacjach dotyczących nieudolnej próby kradzieży usłyszeliśmy chwilę po godzinie 12. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 22-letni obywatel Gruzji próbował ukraść towar z Rossmanna.

Zgłoszenie wpłynęło do nas po godzinie 12. W trakcie szarpaniny, do której doszło chwilę po próbie kradzieży towaru przez 22-letniego obywatela Gruzji, mężczyzna zranił nożem pracownika ochrony sklepu. Poszkodowany trafił do szpitala – przekazała w rozmowie z „Super Expressem” kom. Paulina Onyszko z praskiej policji.

Na miejscu zdarzenia pojawił się również nasz dziennikarz, który przekazał nam informacje, o których dowiedział się z rozmów ze świadkami. – Do próby kradzieży doszło przy ul. Targowej 33A. Napastnik dźgnął nożem pracownika ochrony. Poszkodowany został przetransportowany do szpitala – usłyszeliśmy.

Sonda
Byłeś kiedyś świadkiem kradzieży w sklepie?