Szokujący atak nożownika w Wawrze. "Cały autobus był we krwi" [ZDJĘCIA]

2022-01-04 13:14
Szokujący atak nożownika w Wawrze. Cały autobus był we krwi
Autor: Tadeusz Mróz (3) Szokujący atak nożownika w Wawrze. "Cały autobus był we krwi"

Makabryczna sytuacja w Warszawie. Autobusem linii 173 w poniedziałkowy późny wieczór (3 stycznia) jechał ranny, zakrwawiony mężczyzna! Uwagę na potrzebującego natychmiastowej pomocy pasażera zwrócił kierowca pojazdu. Wezwał służby ratunkowe, które zabrały mężczyznę do szpitala. Co wydarzyło się wcześniej? Czy poszkodowany padł ofiarą bezwzględnego nożownika?

Mrożąca krew w żyłach sytuacja miała miejsce w poniedziałek wieczorem. Było już po godz. 21, gdy do autobusu linii 173 na przystanku Rezedowa wbiegł zakrwawiony mężczyzna. Przystanek później kierowca pojazdu wezwał pomoc. Informację tę w rozmowie z "Super Expressem" potwierdziła nadkom. Joanna Węgrzyniak. - Ranny mężczyzna wszedł do autobusu. Kierowca wezwał karetkę. Pogotowie zabrało mężczyznę do szpitala - powiedziała policjantka. - To, co wydarzyło się wcześniej będziemy dopiero wyjaśniali - dodała.

Jak nieoficjalnie udało nam się dowiedzieć, z relacji świadków makabrycznego zajścia wynika, że nim mężczyzna wbiegł do autobusu, uciekał środkiem ulicy przed dwoma osobami: kobietą i mężczyzną. Trzymał się wówczas za brzuch, w który prawdopodobnie został raniony. Za tą wersją zdarzenia mogą przemawiać liczne ślady krwi na podłodze autobusu oraz dziury w zabezpieczonej przez policję kurtce rannego.

Nie wiadomo jeszcze, co dokładnie wydarzyło się przed wejściem mężczyzny do autobusu. Czy został napadnięty? Dźgnięty nożem? Dlaczego właściwie został ranny i przez kogo? Policja oprócz podziurawionej kurtki miała zabezpieczyć również plik gotówki. Odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania szukają funkcjonariusze, którzy wyjaśniają sprawę. Jak udało nam się ustalić, dzisiaj (wtorek, 4 stycznia) policja ma porozmawiać z poszkodowanym. Być może jego wersja wydarzeń rzuci nieco światła na tę owianą tajemnicą sprawę.

Sonda
Czy czujesz się bezpiecznie w swojej okolicy?
Jasnowidz Krzysztof Jackowski przewiduje przyszłość dla Warszawy w 2022 roku
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE