Nóż - zdjęcie poglądowe

i

Autor: pixabay.com

Krwawa jatka na Pradze. Podźgał ofiarę i uciekł! Za nożownikiem ruszyła obława

2022-06-12 15:26

Makabra na Pradze, 23-latek podźgał nożem 41-letniego mężczyznę! Do dramatu doszło w sobotę (11 czerwca) w mieszkaniu przy ul. Targowej 66. Na miejsce przyjechała kareta pogotowia, która zabrała ciężko ranną ofiarę ataku do szpitala. Sprawca uciekł, a kryminalni ruszyli z obławą. Nożownik wpadł kilka godzin później.

Krwawa jatka na Pradze

Krwawa jatka rozegrała się wieczorem. - Otrzymaliśmy zgłoszenie o ataku nożem o godzinie 19:20. gdy do mieszkania przy ul. Targowej weszli funkcjonariusze, podejrzanego już nie było na miejscu – powiedział Rafał Markiewicz ze stołecznej policji.

Przeczytaj również: Zabójstwo na Nowym Świecie. Kim była ofiara nożownika? Nowe ustalenia w sprawie zbrodni w centrum Warszawy

Prascy kryminalni ruszyli za uciekinierem. - Po godzinie 21 udało się ująć podejrzanego. Został przewieziony do policyjnego aresztu – przekazał policjant.

Nożownik zadał swojej ofierze aż trzy ciosy! Ranny trafił do szpitala. Służby informują, że udało się mu ujść z życiem. Na razie nie wiemy dlaczego doszło do tej krwawej awantury. Policja nie podaje też, czy sprawca był trzeźwy oraz co łączyło go z ofiarą.

Atak nożownika przed Orlenem w Płocku

Atak nożownika na pracownika Orlen Ochrony

Do innego szokującego ataku doszło w czerwcu w Płocku. Mężczyzna zaatakował nożem pracownika ochrony. Do napaści doszło Około godziny 5. rano przed bramą nr 2 prowadzącą do głównego zakładu produkcyjnego PKN Orlen.

Sonda
Czy kiedykolwiek groził Ci ktoś nożem?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany