Atak nożownika na Saskiej Kępie w Warszawie. Ostra awantura na stacji, bijatyka w sklepie

i

Autor: Marcin Wziontek / Super Express Atak nożownika na Saskiej Kępie w Warszawie. Ostra awantura na stacji, bijatyka w sklepie

Atak nożownika na Saskiej Kępie w Warszawie. Ostra awantura na stacji, bijatyka w sklepie

2022-06-13 11:31

Niedzielą wieczorem na jednej ze stacji benzynowej przy al. Waszyngtona w Warszawie, a później w sklepie, doszło do bijatyki i ataku nożownika. Z nieustalonych na razie przyczyn pomiędzy dwójka mężczyzn doszło do awantury. - Jeden z nich posiadał przy sobie scyzoryk - przekazała „Super Expressowi” nadkom. Joanna Węgrzyniak z policji na Pradze-Południe. Mężczyzna z ogólnymi potłuczeniami został zatrzymany.

Krwawa awantura w sklepie

O dramatycznych wydarzeniach poinformowali w mediach społecznościowych mieszkańcy Saskiej Kępy. - W sklepie na Waszyngtona nie wpuszczają ludzi, bo kogoś zaatakował nożownik. Podobno pełno krwi. Strach po ulicy chodzić - informowała na forum sąsiedzkim na Facebooku mieszkanka Pragi-Południe. Policja potwierdziła informacje o krwawej awanturze.

Przeczytaj również: Krwawa jatka na Pradze. Podźgał ofiarę i uciekł! Za nożownikiem ruszyła obława

Pierwsze starcie pomiędzy awanturującymi się mężczyznami miało miejsce na stacji benzynowej przy al. Waszyngtona. – Nadal zbieramy materiał dowodowy. Będziemy ustalać okoliczności tego zajścia i to, dlaczego doszło do awantury pomiędzy osobami – przekazała praska policjantka. Awantura ze stacji benzynowej przeniosła się do pobliskiego sklepu. To tam, doszło do zatrzymania agresywnego mężczyzny, przy którym ujawniono scyzoryk.

Atak nożownika przed zakładem Orlenu w Płocku

Ostre cięcie na Pradze

Do innej krwawej jatki doszło w sobotę na Pradze-Północ. W mieszkaniu przy ul. Targowej 66 młody nożownik podźgał 41-latka i uciekł. Więcej na ten temat przeczytasz TUTAJ.

Sonda
Czy dożywocie to odpowiednia kara za zabójstwo?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE