Dzieje się!

Darmowe imprezy 7-9 października w Warszawie. Co? Gdzie? Kiedy?

2022-10-07 18:31

Co robić, gdy za oknem jest szaro, buro i ponuro? Przecież w Warszawie nie dzieje się nic ciekawego. Nic bardziej mylnego! Jesienią również kwitnie życie kulturalne w stolicy, a ciekawych wydarzeń jest co niemiara. Oto co nas czeka w dniach 7-9 października. Przedstawiamy darmowe wydarzenia w Warszawie w weekend 7-9 października 2022 roku.

Darmowe wydarzenia w Warszawie. Co się dzieje w weekend 7-9 października?

Ze względu na spadającą temperaturę i kiepską pogodę większość z nas wolałaby spędzić nadchodzące weekendy w domach. Wielka szkoda! Nie tylko ze względu na kolorowe liście czy widokowe trasy spacerowe. A co z licznymi atrakcjami organizowanymi w Warszawie? Właśnie w ten weekend 7-9 października można się spodziewać różnorodnych i interesujących wydarzeń. Zdecydowanie najwięcej chętnych zbierze tegoroczna Noc Księgarń – wyjątkowy, ogólnopolski festiwal przygotowany z myślą o wielbicielach słowa pisanego. Fani wystaw i muzeów też nie będą zawiedzeni. Instytut Lotnictwa czy Centrum Nauki Kopernik przygotowują specjalne atrakcje w najbliższym czasie.

W związku z tym zapraszamy do stworzonej przez nas galerii. Zebraliśmy w niej 10 ciekawych, nietuzinkowych i, jak zawsze, darmowych wydarzeń w Warszawie. Mamy nadzieję, że znajdziecie imprezę idealną dla was.

Anna Dereszowska prawie rozpłakała się, wspominając Anię Przybylską
Sonda
Czy brałeś/aś kiedyś udział w festiwalu dyni lub innym festiwalu jesiennym?
Nasi Partnerzy polecają