Do teatru za darmo? Tylko w Wolskim Teatrze Letnim!

2014-08-27 15:23

Wolski Teatr Letni zaprasza na przedstawienie Rekonstruktor w okopach Woli (TEATR DRAMATYCZNY m.st. WARSZAWY). Wstęp na wydarzenie jest wolny! Zapraszamy!

One man show Wojciecha Solarza oparty na tekście Michała Walczaka. Twórcy nawiązują do amerykańskiej tradycji komediowych monologów – formy pośredniej między spektaklem a kabaretem.

Na oczach widzów Pan Rekonstruktor będzie przenosił się w czasie. Poznamy dawne obyczaje, zapomniane języki i wojny. Poznamy przeszłość, żeby wiedzieć jaka będzie przyszłość. Rekonstruktor odsłoni najboleśniejsze polskie traumy, rozdrapie ukryte rany. Bo jest on połączeniem detektywa, szamana i Bogusława Wołoszańskiego. Przed nimi nic się nie ukryje, nie istnieją dla niego żadne wątpliwości, zagadki. Kobiety go kochają, mężczyźni mu zazdroszczą, dzikie zwierząta ustępują mu z drogi.

Miejsce: Amfiteatr w Parku Sowińskiego
ulica Elekcyjna 17

7 wrzesień, godzina: 19.00

ZAPISZ SIĘ: Codziennie wiadomości Super Expressu na e-mail

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE