Doda

i

Autor: -

Doda, Kapela Praska, Mgda Stużyńska i Michał Wiśniewski na I Charytatywnym Pikniku Historycznym na rzecz chorych dzieci

2014-05-15 23:09

Fundacja „Skarby Narodu”, Fundacja Spełnionych Marzeń oraz Gimnazjum nr 38 im. Marii Skłodowskiej-Curie w sobotę o godzinie 13 zapraszają na teren tej śródmiejskiej szkoły. W placówce przy ul. Świętokrzyskiej 18A odbędzie się tam I Charytatywny Piknik Historyczny na rzecz dzieci z problemami onkologicznymi. Wystąpi cała plejada gwiazd!

Doda

i

Autor: -

Powstańcy warszawscy i Kapela Praska

W programie znajdzie się wiele atrakcji. W części historycznej planowana jest prezentacja umundurowania oraz uzbrojenia żołnierzy walczących w czasie II Wojny Światowej, przygotowana przez Grupę Rekonstrukcyjno-Filmową Bemowo, oraz pokaz walk i odbicia zakładnika w wykonaniu Związku Strzeleckiego „Strzelec”. Będą też wywiady z Powstańcami Warszawskimi oraz liczne konkursy. Zagra i zaśpiewa Kapela Praska, popłynie też warszawska muzyka ze stuletniego gramofonu.

Doda, Paweł Stasiak i Michał Wiśniewski dzieciom

Drugą, rozrywkową część imprezy poprowadzi Adrian Żuchewicz. Na pikniku pojawią się wtedy: Doda, Anna Korcz, Magdalena Stużyńska-Brauer, Paweł Stasiak, Tomek Lubert, Daniel Dziorek oraz Michał Wiśniewski. Wystąpią też młode gwiazdy „X Factor” i „Got to dance. Tylko taniec”: Maja Hyży i Filip Mettler i Michał Kaczorex Kaczorowski.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE