Moment zderzenia

i

Autor: Youtube.com/zaxcer15 Moment zderzenia

Dostawczak "wyrzucił" rowerzystę w powietrze! Wstrząsający wypadek na Woli [WIDEO]

2018-05-22 15:57

Sytuacja miała miejsce w poniedziałek rano na skrzyżowaniu Obozowej z aleją Prymasa Tysiąclecia. Dostawczak potrącił rowerzystę. Moment zajścia zarejestrował jeden z internautów.

"Pierwszy raz udzielałem dziś pierwszej pomocy osobie mocno poszkodowanej w wypadku, było to ponad 3h temu ale wciąż trzęsą mi się ręce" - pisał wczoraj przed południem autor nagrania na portalu wykop.pl.

Na filmie widzimy, jak rowerzysta wjeżdża pod nadjeżdżającego busa, choć sam moment zderzenia "przykrywa" inny samochód. Cyklista odbija się od maski samochodu i przelatuje kilka metrów, w taki sposób, że znika z kadru.

Zobacz wideo:

>>> Ponad 100 kilometrów na godzinę i 2,5 promila alkoholu we krwi! Pijany kierowca zatrzymany

Jak informuje autor nagrania, w momencie zderzenia była awaria sygnalizacji świetlnej. Potrącony rowerzysta był nieprzytomny. - "Na początku tylko na rozum dbałem żeby mógł oddychać, pomogła mi pani studentka mówiąc co i jak, też sama go dotykała. Potem przyszedł pan żandarm który pomógł mi go ułożyć w pozycji bezpiecznej i założył opatrunek na głowę potem zaczęliśmy przykrywać go folią termiczną żeby nie zmarł" - opisuje autor nagrania.

Informacje potwierdza policja. - Po godzinie 7 rano otrzymaliśmy zgłoszenie zderzenia z udziałem kierującego rowerem i samochodem dostawczym. Rowerzysta został przewieziony do szpitala - mówi Marta Sulowska, oficer prasowy komendy na Woli. - Teraz biegły ustali, jakich obrażeń doznał kierujący rowerem, prowadzimy również inne czynności wyjaśniające - dodaje.

Czytaj też: Hajlujący kibic, race i mandaty dla piłkarzy. Policja podsumowuje fetę Legii

Zobacz TO WIDEO:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany