Dramat! 3-latek porażony prądem w mieszkaniu. Był pod opieką matki. W stanie krytycznym przetransportowano go do szpitala

i

Autor: Tadeusz Mróz Dramat! 3-latek porażony prądem w mieszkaniu. Był pod opieką matki. W stanie krytycznym przetransportowano go do szpitala

RODZINNY HORROR

Dramat! 3-latek porażony prądem w mieszkaniu. Był pod opieką matki. Lekarze go reanimowali

2023-09-05 19:18

Co tam się wydarzyło?! W mieszkaniu przy ul. Mickiewicza na warszawskim Żoliborzu doszło do makabrycznego wypadku. Jak słyszymy od stołecznej straży pożarnej, zgłoszenie, które do nich wpłynęło dotyczyło porażenia prądem 3-latka. Na miejscu pojawiły się dwa zastępy ratownictwa medycznego. Lekarze prowadzili resuscytacje maluszka. Zabrali go do szpitala.

Warszawa, Żoliborz. 3-latek porażony prądem. Trafił do szpitala

W jednym z mieszkań na warszawskim Żoliborzu, maleńki chłopczyk został bardzo poważnie porażony prądem. Służby otrzymały zgłoszenie w okolicach godziny 17 we wtorek, 5 września i natychmiast pojawili się na miejscu zdarzenia. − Pomagaliśmy lekarzom w resuscytacji 3-latka. Zabezpieczaliśmy miejsce zdarzenia. Pogotowie ratunkowe prowadziło swoje działania słyszymy od Bogdana Smotera ze stołecznej straży pożarnej.

Informacje dotyczące tej makabry potwierdziła w rozmowie z „Super Expressem” Gabriela Putyra z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji. − Zgłoszenie wpłynęło do nas o godzinie 17:05. W jednym z mieszkań miało dojść do porażenia prądem 3-latka. Dziecko zostało zabrane do szpitala przez zespół medyczny. Z informacji, które otrzymaliśmy, dziecko miało być pod opieką matki – słyszymy. Nie wiemy w jakim stanie jest aktualnie 3-latek.

Sonda
Czy poraził cię kiedyś prąd?
Listen on Spreaker.