Koszmar

Tragedia na Warszawie Zachodniej. Mężczyzna kopnięty przez prąd. Reanimacja

2023-08-04 9:37

Dramatyczne chwile na Dworcu Zachodnim w Warszawie. W czwartkowe popołudnie (3 sierpnia) podczas prac remontowych mężczyzna został porażony prądem trakcji elektrycznej! Konieczna była jego reanimacja. Gdy udało się przywrócić nieszczęśnikowi funkcje życiowe, został przetransportowany do szpitala.

Tragedia na Warszawie Zachodniej. Mężczyzna porażony prądem

Informacja o tragicznym zdarzeniu wpłynęło do służb w czwartek, 3 sierpnia, około godz. 16. Ze wstępnych ustaleń wynika, że obywatel Ukrainy wykonywał prace techniczne na sieci trakcyjnej w rejonie przebudowy Dworca Zachodniego, gdy został porażony prądem.

"Mężczyzna wyposażony w szelki asekuracyjne, po porażeniu, stracił przytomność i zawisł na wysokości. Dopiero po upewnieniu się, ze napięcia w sieci nie ma, na ziemie opuścili go współpracownicy" - przekazał za pośrednictwem mediów społecznościowych Miejski Reporter.

Reanimacja na Warszawie Zachodniej

Konieczna była reanimacja porażonego prądem mężczyzny. Na szczęście przyniosła ona oczekiwany skutek. Ratownikom udało się przywrócić jego funkcje życiowe. Mężczyzna został przetransportowany do szpitala.

Sonda
Czy poraził cię kiedyś prąd?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany