Dramatyczne nagrania z placu zabaw pod Warszawą. Małe dzieci krzyczały z przerażenia

i

Autor: TWITTER, Archiwum prywatne Dramatyczne nagrania z placu zabaw pod Warszawą. Małe dzieci krzyczały z przerażenia

KOSZMARNY WIDOK

Dramatyczne nagranie z placu zabaw pod Warszawą. Dzieci krzyczały z przerażenia. „Ciary na ciele”

2024-04-17 18:09

Przerażające do czego są zdolni nastolatkowie. W ostatnich dniach w sieci pojawiło się dramatyczne nagranie z placu zabaw w podwarszawskich Ząbkach. Przy ul. Bukowej mogło dojść do tragedii! Na krótkim filmie widać dziewczynkę, która została tak mocno rozhuśtana na jednej karuzeli, że niemal wyleciała w powietrze! Według świadków – miała krzyczeć z przerażenia!

Na wielu stronach w sieci, ale również w mediach społecznościowych pojawiło się przerażające nagranie z placu zabaw przy ul. Bukowej w podwarszawskich Ząbkach. Informacje z pierwszej ręki przekazał między innymi profil „FAST INFO” na platformie X.

Dramatyczne nagranie z placu zabaw pod Warszawą

W poście czytamy, że nagranie zostało opublikowane przez jednego z mieszkańców Ząbek. − Grupka dzieci bawiła się na placu zabaw. W pewnym momencie dziewczynka weszła na karuzelę, którą rozhuśtali jej rówieśnicy do takiego stopnia, że zabawa stała się niebezpieczna a dziewczynka miała krzyczeć z przerażenia − podają dalej.

Jak napisali, plac zabaw przy ul. Bukowej to istne zbiegowisko dzieciaków z całych Ząbek. To ma być jedyna taka karuzela na terenie całego miasta. − Spotykają się po szkole i robią takie rzeczy, że chwilami to człowiek ma ciary na ciele. Naprawdę wystarczy chwila nieuwagi i dojdzie do dramatu − podsumowują.

Nagranie wyrywa z butów. Chwila nieuwagi i faktycznie mogłoby dojść do wielkiej tragedii.

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki