Dramatyczny wypadek radiowozu. Dwóch policjantów w szpitalu

2021-02-12 19:06
Dramatyczny wypadek radiowozu. Dwóch policjantów w szpitalu
Autor: ac zderzenie radiowozu z citroenem

To nie było spokojne popołudnie na Gocławiu. Na ul. Nowaka-Jeziorańskiego doszło do zderzenia policyjnego radiowozu z osobówką. Nie obyło się niestety bez osób poszkodowanych. Dwóch funkcjonariuszy zostało przewiezionych do szpitala. Policja będzie wyjaśniała przyczyny tego zdarzenia.

Chwilę przed godz. 16 na Gocławiu doszło do poważnego zderzenia dwóch aut. Jak przekazała Małgorzata Wersocka z biura prasowego Komendy Stołecznej Policji, na ul. Nowaka-Jeziorańskiego opel, oznakowany policyjny radiowóz, zderzył się z citroenem. Niestety, nie obyło się bez poszkodowanych. - Dwóch policjantów zostało przewiezionych do szpitala - poinformowała w rozmowie z „Super Expressem” Wersocka.

Jak dodała policjantka, zarówno policjanci, jak i kierowca citroena byli trzeźwi. Policja będzie badała przyczyny i okoliczności tego zdarzenia, jednak już ze wstępnych ustaleń wynika, że wina za to, co wydarzyło się w piątkowe popołudnie na Gocławiu, leży po stronie kierowcy citroena.

Wyrok Jana Śpiewaka
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE