Drogowa masakra w Rzeczniowie. Nie żyje rodzina, niemowlę walczy o życie

2021-11-10 15:46

Dwie kobiety zginęły w wypadku samochodowym, do którego doszło w środę przed południem w Rzeczniowie w pow. lipskim na Mazowszu. Doszło tam do zderzenia samochodu osobowego z ciężarówką. Dwie inne osoby oraz niemowlę z obrażeniami ciała trafiły do szpitala.

Jak poinformowała rzeczniczka Komendy Wojewódzkiej Policji w Radomiu podinsp. Katarzyna Kucharska, wypadek wydarzył się przed godz. 12 w Rzeczniowie w powiecie lipskim na Mazowszu. - Kierujący oplem 54-letni mężczyzna, jadąc drogą podporządkowaną, na skrzyżowaniu nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z samochodem ciężarowym - przekazała podinsp. Kucharska. 

Oplem podróżowała rodzina. Na miejscu zginęły dwie pasażerki opla. Kierowca tego pojazdu i inny pasażer oraz niemowlę z obrażeniami ciała zostali przewiezieni do szpitala. Kierowcy obu aut byli trzeźwi. Droga w miejscu wypadku jest zablokowana. Objazdy odbywają się lokalnymi drogami.

W związku z rozpoczynającym się długim weekendem policja apeluje do kierowców o szczególną ostrożność.

Do tragicznego wypadku doszło w miejscowości Rzeczniów w pow. lipskim:

Nakleili papierowe rozkłady na elektroniczne tablice! Szok na Warszawie Gdańskiej
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE