KOSZMARNY WYPADEK

Dwukrotnie rozjechana przez dostawczaka. Śmiertelnie potrącona 24-latka sekundy przed śmiercią krzyczała: „pomocy!”

2023-09-25 17:14

Do tego koszmarnego wypadku doszło chwilę po południu w poniedziałek, 25 września. Jak udało nam się ustalić, na osiedlu przy ul. Racławickiej 24-latka została potrącona przez cofający samochód dostawczy marki renault. Dziewczyna słuchała muzyki – na uszach miała słuchawki, nie słyszała ostrzeżeń i krzyków świadków zdarzenia. Zginęła na miejscu. Okoliczności tragedii zostaną wyjaśnione w trakcie śledztwa.

Warszawa, Mokotów. Śmiertelne potrącenie 24-latki. Zginęła pod kołami samochodu dostawczego

Ta tragedia wstrząsnęła wszystkimi świadkami wypadku. W okolicach godziny 12 w poniedziałek, 25 września przy ul. Racławickiej doszło do śmiertelnego potrącenia młodej dziewczyny. 24-latka zginęła pod kołami samochodu dostawczego.

W rękach trzymała telefon, na uszach miała słuchawki. Weszła na osiedlową uliczkę i nie zauważyła cofającego samochodu dostawczego – słyszymy od świadków zdarzenia.

Ludzie, którzy obserwowali całe zajście krzyczeli w jej kierunku, by uważała. Nie słyszała. − Dziewczyna została przejechana przez auto. Leżąc na ziemi pod pojazdem udało jej się krzyknąć jeszcze „pomocy”, chwilę później zmarła – słyszymy dalej.

Śledztwem i wyjaśnianiem okoliczności tej makabry zajmie się policja. − Zgłoszenie wpłynęło do nas o godzinie 12:10. Na ul. Racławickiej doszło do potrącenia kobiety przez samochód marki renault. Niestety w wyniku poniesionych obrażeń kobieta poniosła śmierć na miejscu. Policjanci zajmą się wyjaśnianiem okoliczności i przyczyn zdarzenia – powiedziała nam Gabriela Putyra z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji.

Kierujący samochodem dostawczym został przebadany pod kątem zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu, był trzeźwy.

Sonda
Czy udzielałeś/aś pomocy ofiarom wypadku?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany