MAKABRYCZNY WYPADEK

Dramatyczne potrącenie na pasach. Jego ciało wpadło do środka auta. Na ulicy rozsypały się pomidory

2023-08-28 11:58

Kierujący seatem najprawdopodobniej nie zauważył przechodzącego przez przejście dla pieszych mężczyznę i gruchnął w niego z gigantyczną prędkością. Poszkodowany odbił się od maski i wpadł do środka auta. W stanie krytycznym został przetransportowany do szpitala. Na jezdnię wysypały się pomidory, które mężczyzna trzymał w siatce.

Kopytów. Koszmarne potrącenie mężczyzny na przejściu dla pieszych

Sytuacja miała miejsce w niedzielę, 27 sierpnia. W okolicach godziny 20 na przejściu dla pieszych doszło do koszmarnego potrącenia mężczyzny przez osobówkę marki seat. Na miejscu pojawił się fotoreporter „Super Expressu”, któremu udało się porozmawiać ze świadkami zdarzenia.

To było oznakowane przejście dla pieszych, ale bez sygnalizacji świetlnej. Pieszy wpadł do auta, sekundę później wyleciał w powietrze i upadł na asfalt około 30 metrów dalej. Rozerwała mu się siatka z pomidorami, które rozsypały się na całej jezdni – słyszymy.

Koszmar, który rozegrał się w Kopytowie na drodze krajowej nr 92 potwierdziła w rozmowie z „Super Expressem” policja. – Zgłoszenie wpłynęło do nas o godzinie 20:30. W Kopytowie, na oznakowanym przejściu dla pieszych, bez sygnalizacji świetlnej, doszło do potrącenia pieszego. Poszkodowany został przetransportowany do szpitala śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego – mówi nam podinsp. Ewelina Gromek-Oćwieja.

Jak słyszymy dalej, kierujący został przebadany przez funkcjonariuszy na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu, był trzeźwy.

Sonda
Czy miałeś kiedyś wypadek drogowy?