Krwawa afera w Ząbkach. Dźgnął kochanka swojej byłej nożem w odbyt!

2021-12-22 12:15
Dźgnął kochanka swojej byłej nożem w odbyt. Krwawa afera w Ząbkach
Autor: SHUTTERSTOCK Dźgnął kochanka swojej byłej nożem w odbyt. Krwawa afera w Ząbkach

Mężczyzna wsadził partnerowi swojej byłej nóż w odbyt! Do sytuacji doszło we wtorek (14 grudnia) na terenie Ząbek, gdy 41-latka przyszła do domu swojego byłego męża. Chwilę później zjawił się tam jej obecny partner. Po chwili wybuchła awantura, która zakończyła się umieszczeniem ostrego narzędzia tam, gdzie słońce nie dochodzi.

Na komisariat w Ząbkach we wtorek (14 grudnia) zadzwonił telefon. Ze zgłoszenia wynikało, że w awanturze domowej mężczyzna został ugodzony ostrym narzędziem. Na miejsce natychmiast ruszyli policjanci i pogotowie ratunkowe.

Po przybyciu do mieszkania funkcjonariusze zastali kobietę i dwóch mężczyzn. Młodszy z nich, 42-latek, miał poważną ranę kłutą. - Mężczyzna otrzymał cios nożem w miejsce intymne. Został przewieziony do szpitala, gdzie przeszedł operację - przekazał asp. szt. Tomasz Sitek z Wołomińskiej policji.

Okazało się, że były mąż 41-latki był kompletnie pijany. W chwili zdarzenia miał aż 2,8 promila alkoholu w organizmie! Mimo upojenia udało mu się precyzyjnie ugodzić swojego adwersarza nożem w trudno dostępne miejsce. 54-latek został po wszystkim zatrzymany i trafił do policyjnej celi.

Rzucił się z nożem na policjantów. Grozi mu 10 lat więzienia

Dźgnął kochanka swojej byłej w odbyt

Zebrane dowody pozwoliły prokuraturze w Wołominie postawić nożownikowi ciężkie zarzuty. Odpowie za spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu 42-latka. Oskarżony został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące. Za swój celny cios może trafić do więzienia na minimum 5 lat.

Sonda
Czy kary za przemoc powinny być bardziej surowe?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE