Dzieci bawiły się w drewniany domku, nagle konstrukcja runęła. Nie żyje 12-latek

i

Autor: Shutterstock

Serce pęka

Dzieci bawiły się w drewnianym domku, nagle konstrukcja runęła. Nie żyje 12-latek

2023-08-29 16:29

Rozdzierająca serce tragedia na Mazowszu. W miejscowości Dobrut w pow. szydłowieckim drewniana konstrukcja domku przewróciła się i przygniotła 12-latka. Mimo natychmiastowej reakcji i prób reanimacji, życia chłopca nie udało się uratować. Nastolatek zmarł. Okoliczności potwornego wypadku wyjaśnia policja.

Dobrut. Drewniany domek przygniótł 12-latka, chłopiec nie żyje

Do niewyobrażalnej tragedii doszło w poniedziałek, 28 sierpnia, kilkanaście minut po godz. 19 na jednej z prywatnych posesji w miejscowości Dobrut (pow. szydłowiecki).

- Siedmioro dzieci bawiło się na drewnianym domku, który był oparty na drewnianych podporach. W pewnym momencie domek się przewrócił – przekazał w rozmowie z „Super Expressem” asp. Marek Sawicki z mazowieckiej policji.

Jak dodał, jedna z kobiet będąca na miejscu zauważyła, ze konstrukcja przygniotła 12-letniego chłopca. Ruszyła na ratunek i rozpoczęła reanimację dziecka. Próby ratowania życia chłopca kontynuowali również przybyli na miejsce policjanci z Szydłowca oraz załoga pogotowia ratunkowego. Został zadysponowany również śmigłowiec LPR.

Niestety, nim przyleciał na miejsce, lekarz stwierdził zgon chłopca.

Policja wyjaśnia okoliczności tragedii

Policja pod nadzorem prokuratura wyjaśnia szczegółowe przyczyny i okoliczności tragicznego zdarzenia. Ciało zmarłego chłopca zostało zabezpieczone. Zlecona została sekcji zwłok.

Sonda
Czy byłeś kiedyś w sytuacji, że musiałeś kogoś ratować próbując go reanimować?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany