Co tam się dzieje!?

Ewakuacja na Gocławiu. W mieszkaniu materiał wybuchowy!

2023-08-18 16:30

Policyjna akcja na Gocławiu w Warszawie. W mieszkaniu mężczyzny, który był podejrzewany o posiadanie narkotyków, mundurowi znaleźli materiał wybuchowy. Ewakuowanych zostało około 20 mieszkańców bloku przy ul. Kapelanów Armii Krajowej.

Materiał wybuchowy w mieszkaniu na Gocławiu

Informację o szokującym zdarzeniu na Gocławiu w Warszawie potwierdziła mł. asp. Małgorzata Gębczyńska z południowopraskiej policji.

- Około godz. 12 przy ul. Kapelanów Armii Krajowej policjanci w ramach wykonywanych czynności służbowym zatrzymali jedną osobę podejrzaną o posiadanie środków odurzających - przekazała policjantka.

Jak dodała, w trakcie czynności w mieszkaniu policjanci znaleźli materiał wybuchowy! - Na ten moment nie mamy wiedzy, co to jest. Materiał pirotechniczny został przekazany do odpowiednich służb. Zostanie on poddany opinii biegłego - poinformowała mł. asp. Małgorzata Gębczyńska.

Ewakuacja na Gocławiu

Dla bezpieczeństwa ewakuowano mieszkańców z połowy piętra. Jak podaje TVN Warszawa, było to około 20 osób. Na miejscu policjanci prowadzą czynności. Jak zapewnia mł. asp. Gębczyńska, mieszkańcom nie zagraża już niebezpieczeństwo.

Sonda
Czy przeżyłeś kiedyś ewakuację na własnej skórze?