ADRESY, CENY

Lato 2023. Gdzie szukać ochłody w mieście? Ranking basenów w Warszawie

2023-08-18 11:51

Lato 2023 rozgościło się na dobre w Warszawie. W upalne dni ratunkiem dla wszystkich szukających ochłody są baseny i parki wodne. Gdy żar leje się z nieba, nie ma lepszego miejsca na bezpieczne spędzenie czasu nad wodą. W Warszawie oraz jej bliskiej okolicy jest duży wybór miejsc, w których nie tylko można zażyć przyjemnej ochłody, ale również odpocząć i dobrze się bawić. Przygotowaliśmy dla Was ranking najlepszych basenów i parków wodnych w Warszawie! Który z parków wodnych jest najtańszy, a który ma najciekawsze atrakcje? Zobacz!

Wakacje 2023. Baseny w Warszawie

Baseny w Warszawie w letnie, upalne dni przeżywają prawdziwe oblężenie. Nic dziwnego. Gdy żar leje się z nieba, czas spędzony nad wodą staje się najlepszym ratunkiem. Ciepła, czysta woda, bąbelki w jacuzzi, zakręcone zjeżdżalnie, wygodne leżaczki... Czego chcieć więcej w upalny dzień!

Park wodny lub basen to świetne miejsca na spędzenie czasu solo, z rodziną, znajomymi czy drugą połówką. Parki wodne w Warszawie zapewniają całe mnóstwo atrakcji, wśród których każdy znajdzie odpowiednią dla siebie. Dla spragnionych ochłody warszawiaków dostępne są strefy relaksu, a także zakręcone zjeżdżalnie i rwące rzeki. W stolicy latem nie sposób się nudzić!

Lato 2023. Ranking basenów w Warszawie

Problem mogą stanowić ceny wejściówek na basen, które w porównaniu z ubiegłym sezonem poszybowały w górę. Wakacyjna rozrywka w parku wodnym nie zawsze należy więc do najtańszych. Przygotowaliśmy zestawienie najlepszych basenów i parków wodnych w Warszawie. Dowiesz się z niego m.in. gdzie udać się w upalny dzień, ile kosztują bilety, a także na jakie atrakcje można liczyć. Obejrzyj poniższą galerię i zaplanuj odpoczynek na jednym z warszawskich basenów!

Sonda
Lubisz latem chodzić na basen?