Zmiażdżył ich tir

Zimna Woda. Tragiczny wypadek pod Mszczonowem. Zderzenie trzech aut, jest ofiara śmiertelna

2023-07-06 8:46

Do dramatycznego wypadku samochodowego doszło po południu 5 lipca na drodze krajowej nr 50 w okolicach miejscowości Zimna Woda (pow. żyrardowski). W zderzeniu dwóch aut osobowych i jednego ciężarowego zginęła jedna osoba, a dwie zostały ranne. Szczegółowe przyczyny i okoliczności tragicznego wypadku wyjaśnia policja.

Tragiczny wypadek między Mszczonowem a Grójcem

Tragedia na drodze krajowej nr 50 na Mazowszu. W środę, 5 lipca, po godzinie 13 w okolicach miejscowości Zimna Woda (pow. żyrardowski) zderzyły się trzy samochody - jeden ciężarowy i dwie osobówki - daewoo matiz i opel. "Przybyli na miejsce funkcjonariusze zajęli się udzielaniem pomocy poszkodowanym i zabezpieczaniem miejsca wypadku" - powiedziała Polskiej Agencji Prasowej st. sierż. Patrycja Sochacka, oficer prasowa żyrardowskiej policji. Niestety, wypadek okazał się niezwykle tragiczny w skutkach. Jedna osoba zginęła na miejscu. To 13-latek podróżujący matizem. Dwie kolejne osoby - kierowcy aut osobowych - trafiły do szpitali. Na miejscu lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Policja potwierdza również informacje, że w zdarzeniu zginął też pies.

Poważne utrudnienia na DK50. "Ruch w tym miejscu jest zablokowany. Prosimy kierowców o omijanie tego miejsca"

"Nie mamy na razie informacji o trzeźwości kierujących. Priorytetem były osoby poszkodowane" - dodała Patrycja Sochacka. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad podaje, że droga Grójec-Mszczonów jest całkowicie zablokowana. Utrudnienia potrwają zapewne jeszcze kilka godzin. 

Jak przekazała w rozmowie z "Super Expressem" st. sierż. Patrycja Sochacka, na drodze krajowej nr 50 po południu w środę, 5 lipca, doszło również do drugiego wypadku. Tym razem w miejscowości Badowo-Mściska. - Zderzyły się dwa auta osobowe - skoda i renault. Trzy ranne osoby zostały przetransportowane do szpitala - poinformowała policjantka. 

Te znaki drogowe spotykasz najrzadziej. Znasz je wszystkie? [QUIZ]

Pytanie 1 z 10
Poniższy znak ostrzega o:
Te znaki drogowe spotykasz najrzadziej. Znasz je wszystkie? [QUIZ]
Sonda
Miałaś/eś kiedykolwiek wypadek samochodowy?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany