Koszmarny wypadek na S8. Przód mercedesa zmiażdżony, dzieci w szpitalu

i

Autor: KPP w Ostrowi Mazowieckiej Koszmarny wypadek na S8. Przód mercedesa zmiażdżony, dzieci w szpitalu

Straszne

Koszmarny wypadek na S8. Przód mercedesa zmiażdżony, dzieci w szpitalu

2023-07-05 15:12

Koszmarny wypadek na trasie S8 w powiecie ostrowskim. Kierowca mercedesa wjechał w tył naczepy ciężarówki. Przód osobowego auta został zmiażdżony jak aluminiowa puszka. W wyniku wypadku do szpitala trafiły trzy osoby, w tym dwoje małych dzieci. Policja wyjaśnia szczegółowe przyczyny i okoliczności zdarzenia.

Wypadek na S8. Trzy osoby ranne

Do koszmarnego wypadku doszło przed północą we wtorek, 4 lipca, na drodze S8 w pobliżu Nagoszewki Drugiej (pow. ostrowski). - Policjanci pracując na miejscu ustalili, że kierujący mercedesem 43-latek z województwa podlaskiego uderzył w tył ciężarówki daf z naczepą, którą kierował 37-latek z województwa mazowieckiego - poinformowała mł. asp. Marzena Laczkowska z policji w Ostrowi Mazowieckiej.

W wypadku ucierpiały trzy osoby podróżujące osobowym mercedesem. 38-letnia pasażerka oraz dwójkę dzieci w wieku 8 lat i 1 roku trafiły do szpitala. - Starsze dziecko po badaniach zostało wypisane ze szpitala - przekazała mł. asp. Laczkowska.

Policja wyjaśnia okoliczności wypadku

Jak zapewniła policja, obydwaj kierowcy w momencie zdarzenia byli trzeźwi. Funkcjonariusze ustalają, co dokładnie wydarzyło się nocą na S8. - Trwa ustalanie okoliczności wypadku - poinformowała mł. asp. Marzena Laczkowska.

Sonda
Czy miałeś/-aś kiedyś groźny wypadek?