Brutalne morderstwo w Ostrowi Mazowieckiej. Zadźgał ofiarę nożem. 40-latek zatrzymany!

i

Autor: Policja Brutalne morderstwo w Ostrowi Mazowieckiej. Zadźgał ofiarę nożem. 40-latek zatrzymany!

Szok!

Brutalne morderstwo w Ostrowi Mazowieckiej. Zadźgał ofiarę nożem. 40-latek zatrzymany!

2023-01-02 16:36

Policjanci zatrzymali 40-latka podejrzanego o dokonanie brutalnego morderstwa. 27 grudnia właściciel mieszkania w Ostrowi Mazowieckiej znalazł w lokalu zwłoki 55-latka. Obywatel Ukrainy, który wynajmował od niego nieruchomość miał liczne rany kłute. Podejrzany o morderstwo został zatrzymany. Usłyszał już zarzuty.

Ostrów Mazowiecka. Brutalne zabójstwo, policja zatrzymała 40-latka

Ciąg dalszy szokującego zabójstwa w Ostrowi Mazowieckiej. Koszmarne morderstwo wstrząsnęło mieszkańcami mazowieckiego miasta. - W dniu 27 grudnia br. w godzinach popołudniowych w Ostrowi Mazowieckiej zostały ujawnione zwłoki mężczyzny w wieku 55 lat. Ujawnił je właściciel mieszkania, od którego mężczyzna wynajmował to mieszkanie – przekazała po świętach rzeczniczka prokuratury w Ostrołęce Elżbieta Edyta Łukasiewicz. Zlecona przez śledczych sekcja zwłok wykazała, że 55-latek zginął od ciosów nożem. Zabójca ugodził swoją ofiarę w serce i płuca.

W poniedziałek, 2 stycznia, śledczy poinformowali o zatrzymaniu podejrzanego. - To 40-letni obywatel Ukrainy. Mieszkał w Ostrowi od kilku lat. Funkcjonariusze zatrzymali go 28 grudnia w jego miejscu zamieszkania – powiedziała w rozmowie z „Super Expressem” mł. asp. Marzena Laczkowska, oficer prasowa policji w Ostrowi Mazowieckiej. Jak informuje Polska Agencja Prasowa, 40-latek usłyszał już zarzut zabójstwa. Może mu grozić kara dożywocia. Śledczych zaskoczył pewien fakt. Mieszkanie, w którym znaleźli denata było czyste i zadbana. Drzwi wejściowe były zamknięte na klucz.

Sonda
Czy dożywocie to odpowiednia kara za zabójstwo?