Taśma policyjna

i

Autor: PAWEŁ DĄBROWSKI/SUPER EXPRESS Taśma policyjna - zdj. ilustracyjne.

Co tam się stało?

Szokujący mord w Ostrowi Mazowieckiej. Są wyniki sekcji zwłok

2022-12-30 7:55

Śledczy badają sprawę śmierci 55-letniego obywatela Ukrainy. W środę został znaleziony w wynajmowanym przez siebie mieszkaniu. Na jego zwłoki natrafił właściciel lokalu, który przyszedł go odwiedzić. W czwartek śledczy podali wyniki sekcji zwłok, które wyjaśniły przyczynę śmierci. Ustalenia biegłych są wstrząsające.

Śmierć w Ostrowi Mazowieckiej. Są wyniki sekcji zwłok

Sprawa zagadkowej śmierci 55-latka wstrząsnęła mieszkańcami Ostrowi Mazowieckiej. W środę właściciel mieszkania zastał w nim makabryczny widok. Pracownik lokalnej mleczarni, który wynajmował lokal leżał bez życia na ziemi. Śledczy natychmiast zaczęli badać sprawę. W czwartek ogłosili wyniki sekcji zwłok. - Przyczyną śmierci były liczne rany kłute w obrębie klatki piersiowej do serca i płuc - przekazała rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Ostrołęce Elżbieta Edyta Łukasiewicz.

Śledczy podkreślili, że mieszkanie było czyste i zadbane, a drzwi zamknięte na klucz. Kto i dlaczego w tak bestialski sposób pozbawił mężczyznę życia? Na razie trwają ustalenia, a policjanci badają wszystkie możliwe okoliczności i poszlaki. Wiadomo, że zmarły był zatrudniony w spółdzielni mleczarskiej od 2019 roku. Śledczy potwierdzają, że prowadzą pilne działania w celu ustalenia osoby lub osób, które mogą stać za zabójstwem.

Sonda
Jaka kara powinna być za morderstwo?

Tym brutalnym morderstwem żyła cała Polska.

Posłuchaj, kim był HANNIBAL Z ŻOLIBORZA!

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany