Ewakuacja w szkole w Otwocku. Uczeń rozpylił gaz w klasie

i

Autor: shutterstock

Szok!

Ewakuacja w szkole w Otwocku. Uczeń rozpylił gaz w klasie, pilna akcja policji

2023-02-03 17:06

Pilna ewakuacja w szkole podstawowej w Otwocku! W środę (2 lutego) 15-letni uczeń rozpylił w klasie gaz pieprzowy! Nauczyciel od razu zareagował, a na miejsce szybko przyjechała policja. Teraz żartowniś będzie miał poważne kłopoty. Będzie musiał tłumaczyć się przed wymiarem sprawiedliwości. Jego sprawą zajmie się sąd dla nieletnich.

Otwock. Uczeń spryskał klasę gazem pieprzowym

Policjanci nie informują, w której konkretnie szkole podstawowej to miało miejsce. - Policjanci na co dzień zajmujący się problematyka nieletnich zostali poinformowani, że jeden z jej uczniów podczas trwającej lekcji rozpylił gaz pieprzowy. Prowadzący lekcję natychmiast otworzył drzwi i okna oraz ewakuował z pomieszczenia uczniów. Dzięki tej szybkiej reakcji, na szczęście nikt nie odniósł obrażeń i nie wymagał hospitalizacji. Klasa była niedopuszczona do użytkowania, aż do chwili jej pełnego oczyszczenia z rozpylonego gazu – mówi mł. asp. Paulina Harabin z policji w Otwocku.

Policjanci szybko ustalili, który z uczniów psiknął niebezpieczną substancją w zamkniętym pomieszczeniu. - Nieletni usłyszał już zarzut dotyczący narażenia uczniów na niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Teraz o jego dalszych losach zadecyduje sąd dla nieletnich – informuje Harabin. I dodaje, że policjanci apelują do rodziców, by uczulać swoje pociechy na poważne konsekwencje nieprzemyślanych żartów.

Sonda
Nosicie ze sobą gaz pieprzowy?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany