Co za bezmyślność!

Szok! Wyciął rurę z gazem, bo przeszkadzała mu w remoncie mieszkania! Policja: Nie widział w tym problemu

2023-02-02 9:46

Do szokującego incydentu doszło w bloku na jednym z osiedli na Pradze-Południe. 49-letni obywatel Azerbejdżanu przeprowadzał remont mieszkania. Mężczyzna upiłował rurkę z gazem, bo przeszkadzała mu w prowadzeniu prac! Niewiele brakowało, a doszłoby do niewyobrażalnej tragedii. 49-latek sprowadził ogromne zagrożenie na mieszkańców bloku, ale sam nie widział problemu w swoim zachowaniu.

Przepiłował rurkę z gazem, bo mu przeszkadzała

Wszystko działo się późnym popołudniem na osiedlu na Pradze-Południe. - Policjanci zostali zaalarmowani, że w dziesięciopiętrowym bloku prawdopodobnie ulatnia się gaz. Na miejscu działały już służby. Straż pożarna i pogotowie gazowe szybko opanowały sytuację i nikomu nic się nie stało, a wszelkie zagrożenia zostały szybko zażegane - przekazała podinsp. Joanna Węgrzyniak z południowopraskiej policji.

Dzielnicowi szybko ustalili sprawcę całego zamieszania. Zatrzymali 49-letniego obywatela Azerbejdżanu, którego nieodpowiedzialne zachowanie spowodowało, że zaczął ulatniać się gaz, zagrażający zdrowiu i życiu mieszkańców bloku. To, co zrobił mężczyzna, nie mieści się w głowie!

- Mężczyzna prowadził remont w mieszkaniu. Jedna z rurek, która przebiegała wzdłuż ściany, przeszkadzała mu w pracach i nie pasowała do zaplanowanej aranżacji pomieszczenia. Dlatego też 49-latek ją upiłował. Jak twierdzi, na początku nic się nie ulatniało, uznał nawet, że nie ma tam gazu. Kiedy jednak go poczuł sam, postanowił sytuację rozwiązać, najpierw nagwintował rurkę, a potem ją zakorkował. I zupełnie nie widział w tym niczego złego - przekazała podinsp. Joanna Węgrzyniak.

Mężczyzna odpowie za swoją bezmyślność

Obywatel Azerbejdżanu został zatrzymany. 49-latek usłyszał zarzut sprowadzenia niebezpieczeństwa dla życia lub zdrowia wielu osób albo dla mienia w wielkich rozmiarach. - Przestępstwo to zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 8 - przypomniała podinsp. Joanna Węgrzyniak. - Postępowanie w tej sprawie nadzoruje Prokuratura Rejonowa Warszawa Praga-Południe - dodała policjantka.

Sonda
Czy planowałeś remont domu/mieszkania?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany